رشد غیر طبیعی ماهیچه چیست؟

- Apr 14, 2017-

رشد غیر طبیعی عضله چیست؟

رشد عضلانی ، زمان عضله نیز خوانده می شود: رشد غیرطبیعی ماهیچه ها.

شما هنگام تمرین عضله طولانی ندارید. فقط هنگام ترک ورزشگاه به مدت 24-48 ساعت ، بدن شما پروتئین را به فیبرهای عضلانی منتقل می کند تا اطمینان حاصل شود که این الیاف ماهیچه ای می توانند دفعه بعدی با این شدت تمرین کنار بیایند و ماهیچه ها شروع به رشد می کنند. این فرآیند را هیپرتروفی می نامند. معمولاً چند هفته و بعضی اوقات حتی دو یا سه ماه بعد ، هنگامی که به مقدار کافی پروتئین اضافی عضلات تجمع می کنید ، اندازه و اندازه ماهیچه ها تغییر می یابد. با این وجود ، شما باید به طور مرتب محرک مناسبی را به بدن خود بدهید و بین هر تمرین برای اطمینان از زمان کافی استراحت ، این روند رشد عضلات اتفاق می افتد.

به طور کلی ، هر بار که تمرین می کنید حدود 48 ساعت زمان ریکاوری به عضلات اختصاص دهید. زمان بهبودی لازم برای عضلات مختلف نیز متفاوت است. به طور خاص ، pectoris major ، deltoid ، trapezius و latissimus dorsi برای بهبودی به 72 ساعت زمان نیاز دارند ، biceps brachii ، triceps و چهار سر ران برای بهبودی 48 ساعت زمان نیاز دارند ، بنابراین ترتیب هر هفته یک یا سه به ورزشگاه بروید برای بیشتر افراد مناسب است.

با توجه به زمان ریکاوری مورد نیاز ماهیچه ها ، می توانید روزهای دوشنبه و جمعه تمرین عضلات سینه ، عضلات پشت و عضلات شانه ، هفته را برای یافتن یک روز برای تمرین عضلات دوسر ، عضله پا و عضلات پا انجام دهید. این ترتیب در تمرین بین عضلات بالای بدن شما به مدت سه تا چهار روز برای ترمیم ، به طوری که می توانید برای مقابله با قدرت بالاتر ، وزن بیشتری را برای هر تمرین بپردازید.

t0122d5f92ea71c0321.jpg

اطلاعات تماس

پست الکترونیکی: sales@rongxinbio.com

اسکایپ: sale@rongxinbio.com

واتساپ: + 86-18789401944