هنگام استفاده از استروئیدها در تابستان به چه چیزی باید توجه کنید؟

- Jun 27, 2017-

هنگام استفاده از استروئیدها در تابستان به چه چیزی باید توجه کنید؟


استروئید چیست؟ استروئیدهای درگیر ، آن گروهی از ساختارها و استروئیدها است که مشابه اجرای شخص بسیاری از کارکردهای مهم فیزیولوژیکی
در تابستان ، هورمون های مردانه برای افزایش ماهیچه ها به ویژه گلولدنو بی سیلنات ، Drostanolone Propionate ، Oxandrolone (anavar) بسیار محبوب هستند. ، تستوسترون Enanthate ، Trenbolone استات ... بسیار داغ هستند. آنها محصولات داغ ترین فروش در طول بدنسازان هستند. البته ، ما می توانیم کیفیت خوبی را برای همه پودرهای استروئیدی خام ، hgh و پپتیدها ارائه دهیم.همچنین ما عرضه خواهیم کرد. بهترین قیمت برای شما نیز ، اگر جالب است ، به استعلام از شرکت من خوش آمدید.

12.jpg

اما وقتی از پودرهای خام استروئیدی ، hgh ، پپتیدها استفاده می کنید ، فکر می کنید عوارض جانبی دارد؟
طبق تحقیقات دانشمندان ، این نشان می دهد که اگرچه از نظر دارویی می توان از آن برای کنترل بیماری استفاده کرد ، اما بسیار گسترده است و اغلب عوارض جانبی زیادی به همراه دارد. با توجه به عوامل جسمی ، میزان دوز ، طول مدت طولانی مدت ... ... و بسیاری از عوامل دیگر ، اغلب عملکرد و عوارض جانبی متفاوت است. برخی از افراد بسیار خفیف یا آشکار نیستند ، برخی از افراد دارای اهمیت بیشتری هستند. به طور کلی ، هرچه دوز بیشتر باشد ، استفاده از عوارض بیمار طولانی تر خواهد بود ، برخی از افراد قابل توجه تر هستند. به طور کلی ، هرچه دوز بیشتر باشد ، عوارض جانبی بیمار طولانی تر خواهد بود. با این حال ، برای درمان نیازهای بیماری ، پزشکان اغلب از کمترین دوز موثر در دامنه عوارض جانبی قابل تحمل استفاده می کنند.

9.jpg

نکات:
اگر از پودرهای استروئیدی برای درمان بیماری استفاده می کنید ، باید از دستورالعمل های پزشک پزشک نیز پیروی کنید. داروهای خوراکی به طور خودسرانه افزایش یا کاهش نمی یابد. و پماد موضعی استروئید روی صورت ، ضایعات زیر پوستی یا ضایعات پوستی باید بسیار محتاط باشد ، نباید بیش از حد باشد ، نباید روی آکنه ، عفونت ویروس ، عفونت باکتریایی یا عفونت قارچی ناشی از ضایعات پوستی لکه دار نشود ، پماد خود و دیگران را به اشتراک نگذارید. به ویژه ، به طور خودسرانه روی پوست نوزادان و خردسالان لکه دار نشوید. اگر بعد از درمان انتظار بهبودی ندارید ، باید به کلینیک برگردید. پزشک یک مرد است نه یک خدا ، و یک پزشک باهوش و گهگاه اشتباه می کند. به منظور حفظ مفهوم صحیح از درمان پزشکی و روابط پزشکی مناسب ، به منظور اینکه بیماران بتوانند بهترین درمان را انجام دهند و عوارض جانبی داروها را به حداقل برسانند.

اگر بدنساز هستید ، ابتدا از مربیان تناسب اندام خود در مورد دستورالعمل های مصرفی استروئیدها سؤال می کنید ، تا به شما در زیباتر و قوی تر ساختن عضلات کمک کنند.

هر کاری که بتوانم به شما کمک کنم ، لطفاً با من تماس بگیرید ، دریغ نکنید با من تماس بگیرید.

اطلاعات تماس

صندوق پستی سازمانی: sale@rongxinbio.com

اسکایپ: sale@rongxinbio.com

واتساپ: + 86-18789401944