کدام زمان موثرتر است؟

- May 25, 2017-

کدام زمان موثرتر است؟

توصیه های متخصص ، بلافاصله بعد از بیدار شدن از خواب بیدار نشوید ، پنج دقیقه به "رختخواب" بپیوندید ، سپس می توانید Roufu ، ضربه زدن به دندانها ، levator ani یا به عنوان یک شانه به عنوان یک شانه "مو" ، و "حمام روانی" را به خوشحالی خلق کنید. برای دیدار با روز جدید بعد از صبح که باید یک فنجان آب جوش (آب سرد یا آب گرم) بنوشید ، برای رقیق شدن ویسکوزیته خون ، تجمع سموم بدن را بردارید تا نقش "شستشوی داخلی" را بازی کند.

ورزش صبحگاهی باید سبک باشد ، ورزش صبحگاهی خفیف باعث می شود افراد پر از نشاط ، پر جنب و جوش باشند. میکرو عرق فقط می تواند متوقف شود ، بنابراین موثر خواهد بود. در تمرینات صبحگاهی ناشتا یا سیری نخورید ، قبل از ورزش صبحگاهی می توانید مقداری غذا مانند نان ، شیر ، تخم مرغ و میوه بخورید تا بعد از تمرین صبحگاهی در فضای باز نیمی از آن بخورید. بعضی از افراد بعد از صبح و بعد دوباره به خواب می روند ، "بازگشت به خواب" ، بنابراین نه تنها در معرض آلودگی هوا آسیب پذیر نیست بلکه ساعت بیولوژیکی ناشی از سردرگمی را ایجاد می کند و منجر به خستگی ، پیری زودرس می شود.

مه حاوی تعداد زیادی از عوامل بیماری زا و آلاینده ها است. در عین حال ، در مجاورت کارخانه ، کنار جاده ، تمرینات صبحگاهی اتاق شلوغ مناسب نیست زیرا آلودگی جدی برای سلامتی انسان مضر خواهد بود.