چرا Dianabol به نفع بدنسازان جبران می شود؟

- Jul 31, 2018-

چرا Dianabol به نفع بدنسازان جبران می شود؟

Dianabol ، با نام علمی و شیمیایی خود به عنوان Methandrostenolone (و / یا Methandienone) شناخته می شود ، امروزه محبوب ترین و پر کاربردترین استروئید آنابولیک توسط بدنسازان و ورزشکاران است. محبوبیت خود را در اواخر دهه 50 و در سراسر "دوران طلایی بدن سازی" دهه 1960 و 1970 به دست آورد. Methandrostenolone در اواسط دهه 1950 توسط دکتر جان زیگلر به جامعه داروسازی و پزشکی معرفی شد و به عنوان یک پاسخ آمریکایی به استفاده از اتحاد جماهیر شوروی از تستوسترون در ورزشکاران المپیک خود دکتر زیگلر و تیم وی ایجاد کرد و در نتیجه Methandrostenolone ایجاد کرد ، که سپس معرفی شد. بازار نسخه تحت نام تجاری Dianabol توسط شرکت دارویی سیبا. این اولین استروئید آنابولیک خوراکی فعال بود که سنتز و در بازار نسخه به فروش می رسد.

methandienone_.jpg

Dianabol دارای نیمه عمر 4/4 - 6 ساعت است ، حاوی میزان متوسطی از اثرات استروژن در بدن است و کمتر از میزان تبدیل آن به متابولیت آندروژنی قوی تر از طریق آنزیم 5-آلفا ردوکتاز [3] کمتر است. به همین دلایل است که دیانابول در تلاش برای جرم و قدرت بیش از هر چیز از طرف بدنسازان و ورزشکاران طرفداری می کند.

d-bol.jpg

Hong Kong Rongxin Biotech Co.، Ltd. فروش داغ استروئید آنابولیک . اگر به محصولات ما احتیاج دارید ، لطفاً برای ارسال سوالات به صورت رایگان در تماس باشید.

اطلاعات تماس:

صندوق پستی سازمانی : sale@rongxinbio.com

اسکایپ: sale@rongxinbio.com

واتساپ: + 86-18789401944