شما راز عضله را نمی دانید!

- Jul 12, 2017-

1- اگر می خواهید ماهیچه های من را افزایش دهید ، به یاد داشته باشید: عضله افزایش عضله است! نه کورکورانه سبک برای افزایش وزن! ممکن است عضله افزایش وزن را دنبال نکند ، زیرا ممکن است شما نیز مقداری از چربی وزن خود را از دست بدهید! ممکن است افزایش وزن وجود داشته باشد ، اما نتیجه افزایش وزن لزوماً برای افزایش عضلات نیست!

2. توسط عضلات در همان زمان ، اگرچه به ناچار برخی از چربی ها را افزایش می دهد ، اما سعی کنید برای جلوگیری از ، اما نمی تواند تصور چربی و سپس از دست دادن چربی داشته باشد.

3. در هر زمان اجازه دهید بدن در حالت جذب قرار گیرد! یعنی نیتروژن پروتئین عضله بدن تعادل مثبتی داشته باشد ، تا همچنان به حفظ جذب حالت حالت ادامه دهد ، در غیر این صورت بدن در تجزیه ریزش عضلات قرار خواهد گرفت!

4- نحوه ایجاد بدن در جذب دولت این است که هر روز 5 تا 6 وعده غذایی کمتر بخورید ، بعد از اتمام وعده غذایی مهمترین ، قبل از رفتن به رختخواب نیز یک وعده غذایی میل کنید.

5- و هر روز بدن حداقل برای هر کیلوگرم از وزن بدن برای خوردن 2-3 گرم پروتئین ، 5 - 6 گرم کربوهیدرات.

318765-1409210R63782_副本.jpg

6. بیش از حد از چربی خودداری کنید! اما برای گرفتن سه روغن خوب مانند روغن بذر کتان مانند روغن نباتی و چربیهای اشباع نشده مثل روغن زیتون استفاده کنید.

7. مناسب ترین نسبت مصرف مواد غذایی: کربوهیدرات حدود 45٪ از حدود 35٪ از حدود 25٪ چربی پروتئین است.

8. برای ادامه نوشیدن آب ، نمی توانید صبر کنید تا تشنه نوشیدن باشد ، به اصطلاح عضله هنگام خوردن و نوشیدن ، نوشیدنی به نوشیدنی اشاره دارد ، نه نوشیدن. اما زیاد ننوشید ، به آرامی بنوشید ، بار کمتری بنوشید.

9- بعضی افراد فکر می کنند برای افزایش ماهیچه یا افزایش وزن ، یعنی می توانید به طور بی نظیر غذا بخورید ، به خصوص نوشیدن ، الکل در تناسب اندام یا افزایش عضلات تأثیر منفی اصلی آن است: مانع از جذب سنتز پروتئین شوید. A باعث کاهش ترشح تستوسترون در داخل بدن می شود ، اما استروژن را افزایش می دهد. B احتمال احتکار چربی را افزایش داده و مانع سوزاندن چربی می شود. C ویتامین ها و مواد معدنی موجود در بدن را مصرف می کند.

10- برای به حداکثر رساندن میزان ترشح تستوسترون در بدن. آیا ماهیچه ها عمدتاً به دلیل ترشح تستوسترون بدن شما در چه مقدار تمرین نمی کنند؟ بنابراین به مصرف برخی از میوه ها و سبزیجات حاوی غذاهای طبیعی تستوسترون مانند جینسنگ ، گل کلم ، گریپ فروت و غیره توجه ویژه ای داشته باشید. همچنین برخی مواد غذایی را برای تحریک ترشح درون زا مانند تره فرنگی ، پیاز سبز ، سیر ، پیاز و غیره میل کنید.

240411-15012309113593_副本.jpg

هنگ کنگ Rongxin شرکت فناوری زیستی ، آموزشی ویبولیتین محصولات استروئیدی با کیفیت بالا ، با خلوص بالا ، حمل و نقل سریع و بهترین خدمات را به شما ارائه می دهد.
در تابستان ، خواسته های Sustanon 250 ، Trenbolone Enanthate ، Oxymetholone (anadrol) بیش از حد معمول است.
اگر شما به jintropin hgh ، kigtropin hgh ، hygetropin hgh یا سایر برندهای تجاری احتیاج دارید ، از شرکت من استقبال می کنید.

اطلاعات تماس

صندوق پستی سازمانی: sale@rongxinbio.com

اسکایپ: sale@rongxinbio.com

واتساپ: + 86-18789401944