تناسب اندام شما برای چیست؟

- Jun 28, 2017-

برای علاقه مندان به تناسب اندام ، بارها از خودم پرسیده ام: تناسب اندام شما برای چیست؟

ممکن است آغاز هر فرد شروع به اتو کردن هدف اصلی بسیار ساده است: "خیلی نازک ، می خواهم تمرین لباس پوشیدن ماهیچه ها خوب به نظر برسد" ، "خیلی چاق ، می خواهم وزن خود را کاهش دهم" ، "مشکلات سلامتی ، چربی خون بالا ، چربی کبد "،" نیروی بزرگ "،" بدن مورد ضرب و شتم قرار نمی گیرد "،" عضلات xx را خیلی خوش تیپ تصور کنید "،" تمرین نیروی زیاد بزرگ "..."

tooopen_sy_171509179543.jpg

مهم نیست که هدف اصلی از شروع آهن است ، من معتقدم که وقتی تناسب اندام را به همان اندازه طبیعی در زندگی قرار دهیم ، به زندگی ، چند ماه بعد ، برداشت ما به مراتب بیشتر از این می رسد. "تناسب اندام شما برای چه چیزی است" پاسخ به این سوال تغییر خواهد کرد. مهم نیست که پاسخ شما اکنون چیست ، من معتقدم که تناسب اندام در زندگی شما نه تنها از بدن ، بلکه از یک نظم و انضباط زندگی ، روحیه مثبت زندگی - روحیه تناسب اندام در زندگی شما بهره گرفته شده است.

اگر می خواهید حرفه ای تر و قدرتمند تر شوید ، باید از برخی محصولات جانبی برای دستیابی به اهداف خود استفاده کنیم. به عنوان مثال: استروئیدها ، تستوسترون ، hgh ، IGF-1 LR3 ، HCG ، Tren A ، این می تواند شما را برای رسیدن به هدف خود سریعتر کند. اگر لازم است لطفا به ما بگویید.

اطلاعات تماس

صندوق پستی سازمانی: sale@rongxinbio.com

اسکایپ: sale@rongxinbio.com

واتساپ: + 86-18789401944