روش های جدید پرداخت---Bitcoin اضافه

- Mar 16, 2018-

روش های جدید پرداخت: Bitcoin


با توجه به تقاضای مشتریعلاوه بر غربی اتحادیه گرم پول, انتقال بانکی و پی پال.شرکت ما اضافه شده جدید روش پرداخت---Bitcoin.


اگر شما می توانید برای Bitcoin، تماس با ما سفارش.

t014f289d2e090b1f15.jpg


Bitcoin است پول نقد الکترونیکی شبیه به ایمیل و هر دو طرف معامله نیاز به "Bitcoin کیف" شبیه به یک آدرس ایمیل و آدرس Bitcoin"" شبیه به یک آدرس ایمیل. مانند ارسال و دریافت ایمیل، حزب حواله bitcoin به طور مستقیم به طرف دیگر از طریق کامپیوتر یا تلفن های هوشمند در آدرس گیرنده می پردازد. جدول زیر لیست سایت های مجانی دانلود bitcoin کیف پول و آدرس.


آدرس Bitcoin رشته حدود 33 کاراکتر، متشکل از حروف و اعداد، همیشه با شروع با 1 یا 3، مثلا "1DwunA9otZZQyhkVvkLJ8DV1tuSwMF7r3v" است. Bitcoin نرم افزار به طور خودکار می تواند یک آدرس تولید و شبکه برای تبادل اطلاعات در هنگام تولید یک آدرس را نیاز ندارد. این می تواند انجام نیست [2]. بیش از 2 آدرس Bitcoin در دسترس وجود دارد. به put it با صراحت، حدود 2 دانه از شن و ماسه در جهان وجود دارد. اگر یک زمین در هر دانه شن وجود دارد، سپس تعداد کل آدرس bitcoin کنون تعداد کل این ماسه "زمین" بیش از.

173811929.jpg

آدرس Bitcoin و کلیدهای خصوصی در جفت می شوند و رابطه خود را مانند بانک شماره کارت و کلمه عبور است. آدرس Bitcoin مانند شماره کارت بانک ضبط Bitcoin چقدر شما را در این آدرس استفاده می شود. شما آزادانه می توانید آدرس bitcoin ذخیره bitcoins تولید. هنگامی که هر یک از آدرس bitcoin تولید شده است، کلید خصوصی متناظر با آدرس تولید شده است. این کلید خصوصی می تواند ثابت به Bitcoin در این نشانی خود شما. ما به سادگی میتونید آدرس bitcoin به عنوان شماره کارت بانک و کلید خصوصی از این آدرس به عنوان رمز عبور از شماره کارت بانک مربوطه قابل درک است. فقط اگر شما می دانید رمز عبور بانک شما پول را در شماره کارت بانک استفاده کنید. پس آدرس و کلید خصوصی ذخیره هنگام استفاده از Bitcoin کیف پول.

QQ图片20170315140316.jpg

اطلاعات تماس

شرکت mailbox:sell@rongxinbio.com

Skype:sell@rongxinbio.com

Whatsapp: + 86-18789401944