اضافه کردن محصولات جدید --- Gentropin 36iu * 12mg HGH 100iu

- Mar 29, 2019-

ژنوتروپین [منشاء rDNA] راهی برای تأمین هورمون رشد انسانی رشد طبیعی برای افرادی است که ممکن است از این هورمون کمبود یا ممکن است به سطح بالاتری نیاز داشته باشند. ژنوتروپین با هورمون رشد طبیعی که غده هیپوفیز شما تولید می کند یکسان است زیرا توسط فناوری ترشح ساخته شده است که یک دنباله اسید آمینه 191 را ایجاد می کند. ژنوتروپین یک هورمون رشد انسانی تزریقی با بالاترین درجه است. HGH که به طور طبیعی توسط خوشحال کننده هیپوفیز تولید می شود ، مسئولیت بسیاری از عملکردها در بدن انسان است. HGH ضمن كاهش چربی ، رشد عضلات را ترویج می كند و باعث تركیب ترکیب مطلوب بدن می شود همچنین به كلسترول و احساس بهزیستی كمك می كند. افرادی که از نظر GH کمبود دارند ، معمولاً دارای استخوانهای ضعیف ، کاهش قدرت عضلانی ، افزایش چربی بدن ، کلسترول بالاتر هستند و ممکن است دچار افسردگی شوند. سوماتروپین ممکن است در چنین مواردی کمک کند.

genotropin 36iu

ژنوتروپین محصولات ما بسیاری از شرکتهای بزرگ در ایالات متحده و اروپا تعیین شده است. صادرات ماهانه ژنوتروپین به 12000 کیت و ماده اولیه ژنوتروپین می رسد تا کارخانه 120 گرم را در اختیار ما قرار دهد. کارخانه ما با داشتن کیفیت بالا ، بهترین قیمت ، تحویل سریع و ایمن ، ژنوتیپین را تضمین می کند.


Genotropin_副本

QQ图片20170315140316.jpg


شرکت هنگ کنگ Rongxin Biotech ، آموزشی ویبولیتین   شما را با کیفیت بالا ، با خلوص بالا Genotropin hgh ، حمل و نقل سریع ، و بهترین خدمات ارائه می دهد.اطلاعات تماس:

صندوق پستی سازمانی : sale@rongxinbio.com

اسکایپ: sale@rongxinbio.com

واتساپ: + 86-18191385298