آیا شما نیاز به سهام تا قبل از تعطیلات جشنواره بهار؟

- Jan 15, 2021-

توجه مهم:

۱۱ فوریه سال نو چینی است. طبق معمول اوایل فوریه تعطیلات خواهیم داشت. با این حال، با توجه به وضعیت ویژه اپیدمی در سال جاری، تعطیلات ممکن است زود باشد.

بر اساس اطلاعیه شرکت فورواردینگ، حمل و نقل لجستیک در اواخر ژانویه حمل و نقل را متوقف خواهد کرد و قصد دارد حمل و نقل را در اواخر فوریه از سر گیرد. ممکن است امکان ترتیب تحویل به مدت یک ماه وجود داشته باشد. اگر شما یک طرح خرید در پایان ماه ژانویه یا اوایل فوریه، ما پیشنهاد می کنیم که شما می توانید سفارش در حال حاضر ترتیب، و پس از پرداخت در اسرع وقت، ما تحویل برای شما قبل از تعطیلات جشنواره بهار ترتیب. این کار چرخه زندگی کسب و کار و مشتری شما را به تاخیر نمی اندازد.

برخی از مشتریان ممکن است به دلیل کنترل و کنترل اپیدمی ملی نتونند به موقع برای بسته ها امضا کنند و در نتیجه زمان حمل و نقل بیش از حد طولانی شود. بنابراین توصیه می کنیم مشتریان از قبل خرید کنند و مدتی برای دریافت رزرو کنند.

با توجه به تاثیر اپیدمی در سال جاری، کسب و کارهای بسیاری از مشتریان تا حد زیادی تحت تاثیر قرار گرفته اند. ما همچنین مشکلات مشتریان را درک می کنیم، بنابراین اگر شما هر گونه نیاز، لطفا به ما اطلاع دهید. ما حاضریم قیمت ها و خدمات خوبی را در اختیار شما قرار بدهیم.

35

اگر شما نیاز به خرید hgh،استروئیدپودر، لطفا با ما تماس بگیرید:

اطلاعات تماس:
انترپرایز mailbox:sell@rongxinbio.com

اسکایپ:sell@rongxinbio.com

واتساپ:+86-18191385298