در مواجهه با اپیدمی ، چگونه باید خودمان محافظت کنیم ؟

- Apr 17, 2020-

در مواجهه با وضعیت شدید اپیدمی ، اولین چیزی که ما باید انجام دهیم این است که وحشت غیر ضروری را متوقف کنیم. در این زمان ، اعتماد به نفس مهم تر از طلا است. آنچه ما میتوانیم انجام دهیم این است محافظت از خودمان و محافظت از خانواده ما.

پس چگونه ما انجام حفاظت شخصی ؟

به حداقل رساندن فعالیت های غیر ضروری تفرج ، و بیرون رفتن نیست ، آیا به درب نمی آیند ، آیا حزب نیست. علاوه بر نیازهای ویژه ، توصیه می شود که هر خانوار یک عضو خانواده را برای خرید مواد زندگی از هر دو روز تعیین کند.

سعی کنید برای جلوگیری از رفتن به مکان های با جمعیت متراکم و گردش هوا ضعیف است. هنگامی که شما باید بروید, مطمئن شوید که به پوشیدن ماسک محافظ موثر.

پس از دست زدن به محیط عمومی و یا کالاهای عمومی ، استفاده از صابون یا ضدعفونی کننده دست به مالش و شستشو در یک روش دست شستن هفت مرحله ای ، و شستشو با آب در حال اجرا است. اگر هیچ امکانات شستن دست وجود دارد ، شما می توانید ۷۰ ٪ به ۸۰ ٪ الکل دست مالش (بدون ضدعفونی کننده دست تمیز) برای تمیز کردن دستان خود استفاده کنید.

برای حفظ محیط بسته تمیز, توصیه می شود به تهویه سه بار در روز به مدت حدود 30 دقیقه در هر زمان برای جلوگیری از مسمومیت با مونوکسید کربن در حالی که گرم نگه داشتن.

سعی کنید به استفاده از تجهیزات ضد عفونی اسپری برای ضد عفونی فروشگاه خود را هر روز. نگه داشتن تهویه مناسب فروشگاه و تمیز.

11

اگر شما نیاز به خرید انواع مختلفماسکدر مقادیر زیاد ، لطفا در صورت تمایل با ما تماس بگیرید.

اطلاعات تماس

تصدی mailbox:sales@rongxinbio.com

Skype:sales@rongxinbio.com

Whatsapp: + 86-18729210590