آیا تناسب اندام بوده است ، اما نمی توانید عضله را تمرین کنید ، چگونه؟

- Jun 02, 2017-


تناسب اندام بوده است اما نمی تواند عضله را تمرین کند ، چگونه؟

تناسب اندام بوده است اما نمی تواند عضله را تمرین کند ، چگونه؟ این مشکل تنها علاقه مندان به آمادگی جسمانی آماتور ما را دچار مشکل نمی کند و بازیکنان بدن سازی حرفه ای با تنگناها روبرو شده اند.

برای پاسخ به این سؤال بدنسازان حرفه ای زیادی دیده اید ، بیشتر از سه دلیل ناشی از آن: آموزش ، غذا خوردن ، استراحت.

ابتدا بگوییم که آموزش ، تمرین با کیفیت بالا پایه و اساس لازم برای عضلات است ، چگونه می توان آن را به عنوان یک آموزش با کیفیت بالا در نظر گرفت؟


استانداردهای عمل فرضیه است ، به فرض معیارهای عمل ، برای افزایش ماهیچه باید وزن زیادی ، چند گروهی ، چگالی زیاد ، انقباض اوج ، انقباض گریز از مرکز ، هر گروه برای اگزوز ، برنامه تمرینی تنظیم مناسب انجام شود.


پس از هر تمرین ، ماهیچه ها تقریباً دردناک هستند ، تا به اثر احتقان کافی برسند.

و سپس رژیم ، كل باید اطمینان حاصل كند كه مصرف روزانه انرژی بیشتر از انرژی مصرفی برای افزایش ماهیچه ها است ، رژیم غذایی روزانه ---- پروتئین ، كربوهیدرات ها ، چربی ، ویتامین ها ، مواد معدنی و غیره ضروری هستند ، به ویژه برای تأکید بر این که آموزش بعد از غذا بسیار مهم است ، این پنجره بدن است که می تواند عصر طلایی تغذیه را جذب کند ، باید در این پنجره باشد تا از جذب مواد مغذی اطمینان حاصل شود.


در واقع ، بسیاری از دوستان سلامتی هیچ تاثیری در عضله نداشته اند ، آیا رژیم غذایی نسبتاً ضعیف است ، روزانه چند پروتئین بخورید ، چگونه می تواند این باعث افزایش عضلات شود؟ بدانید حتی اگر تناسب اندام نباشد ، میزان طبیعی روزانه بزرگسالان 1 گرم پروتئین به ازای هر کیلوگرم از وزن بدن ، در صورت وجود قدرت مشخصی از قدرت تمرین ، به 1.5-2 گرم در هر کیلوگرم ، یا حتی بیشتر ، هر تخم مرغ اضافه می شود. زرده تخم مرغ تا 6 گرم پروتئین ، برای افزایش عضله ، بلکه افت یک سطل ، به منظور افزایش ماهیچه مطابق با 1.5 تا 2 گرم در هر کیلوگرم ، پروتئین مصرف می کند. البته علاوه بر پروتئین ، مواد مغذی دیگر نیز ضروری هستند.

آخرین حالت استراحت خوبی است ، برای اینکه ماهیچه ها افزایش پیدا کنند باید برنامه خوبی داشته باشند ، تمرین باکیفیت داشته باشند ، بدن برای استراحت به استراحت و تغذیه خوبی نیاز دارد ، اگر تمام شب بیدار باشید استراحت مناسب نیست ، بدن است. بهبودی خوبی نیست ، زمان بسیار راحت است و باعث می شود خطر آسیب دیدگی وجود داشته باشد ، نه اینكه عضله باشد.

برای افزایش ماهیچه باید از تمرین ، رژیم غذایی ، استراحت در سه بعد باشد ، تا کارهای کمتری انجام دهید.


اگر براساس موارد فوق هیچ تأثیری نداشته و یا بالاتر را دنبال می کنید ، توصیه می کنیم از برخی داروهای کمکی مانند استروئیدها ، تستوسترون ، hgh و غیره استفاده کنید. آنها می توانند شما را برای رسیدن به هدف خود سریعتر کنند. اگر نیاز دارید ما را خوشحال کنید.


اطلاعات تماس

صندوق پستی سازمانی: sale@rongxinbio.com

اسکایپ: sale@rongxinbio.com

واتساپ: + 86-18789401944