چه مدت طول می کشد تا هر روز ورزش کنید؟ هنگام ورزش باید به چه چیزی توجه کنید؟

- Nov 01, 2019-

بسیاری از افراد می دانند که ورزش برای بدن مفید است و فعالیت بیشتری خواهد داشت. با این حال ، بیشتر افراد داخل به خصوص درباره اینکه چه مدت مجبور به ورزش روزانه هستند ، کاملاً مشخص نیست. به خصوص برای کسانی که می خواهند از طریق ورزش چربی خود را از دست بدهند ، اگر هر روز ورزش کافی نباشد ، تأثیر قابل توجهی نخواهد داشت ، در این صورت بسیاری از افراد شوق ورزش را از دست می دهند و فکر می کنند که ورزش هیچ فایده ای ندارد. امروز ، بیایید نگاهی بیندازیم که هر روز چقدر طول می کشد تا ورزش کنیم.

ورزش تا زمانی که ممکن باشد نیست

غالباً می گوییم که کم تحرک خوب نیست ، باید فعالیت ها و عضلات را به درستی انجام دهیم و بیشتر ورزش کنیم. سپس ، برخی افراد فکر می کنند که هرچه مدت زمان ورزش بیشتر باشد ، بهتر است. این تفکر یک طرفه است. ورزش خوب است ، اما شما باید آن را تسلط دهید. هیکل هرکسی متفاوت است. اگر وضعیت جسمی و تحمل واقعی خود را در نظر نگیرید ، ورزش کورکورانه برای مدت طولانی نه تنها به تأثیر ورزش می رسد بلکه باعث افزایش بار روی بدن می شود و حتی ممکن است باعث کرنش شود.

چه مدت طول می کشد تا هر روز ورزش کنید؟

عملکرد بدنی هر کس متفاوت است ، حتی اگر گروهی از افراد همان عمل را انجام دهند ، برداشت نهایی یکسان نیست. وقتی ورزش می کنیم ، ابتدا باید بدانیم که می خواهیم به چه چیزی برسیم. اگر می خواهیم چربی را کاهش دهیم ، باید ورزش هوازی بیشتری انجام دهیم ، و باید روزانه بیش از نیم ساعت تضمین کنیم ، اثر ظاهر می شود؛ اگر قرار باشد که ماهیچه را افزایش دهیم ، پس از آن نیز می توانید از تمرین معینی برخوردار شوید ، اینها از وضعیت واقعی آنها جدا نیستند.

13

هنگ کنگ Rongxin شرکت فناوری زیستی ، با مسئولیت محدود , اگر به استروئیدهای با خلوص بالا نیاز دارید ، لطفا با من تماس بگیرید.

QQ图片20170315140316.jpg


اطلاعات تماس

صندوق پستی سازمانی: sale@rongxinbio.com

اسکایپ: sale@rongxinbio.com

واتساپ: + 86-18191385298