چگونه می توان صحت عوارض جانبی کلنبوترول هیدروکلراید را قضاوت کرد؟

- Aug 28, 2020-

چگونه در مورد صحت عوارض جانبی کلنبوترول هیدروکلراید قضاوت کنیم؟

پیش از این ، یک مشتری به ما بازخورد داد که آنها به دنبال Clenbuterol واقعی بوده اند. در حال حاضر بسیاری از عوارض جانبی Clenbuterol در بازار وجود دارد، و قیمت ها نابرابر است، باعث می شود مشتریان نتوانند عوارض جانبی Clenbuterol واقعی را پیدا کنید.

اکنون روش های شناسایی را مرتب کرده ایم:

1. هشدار در مورد هیدروکلراید کلنبوترول:

همانطور که بسیاری از افراد متذکر شدند ، شما نباید Clen را بیش از 2 هفته متوالی مصرف کنید. دلیل این امر آنست که گیرنده ها برای تنظیم مجدد نیاز به زمان دارند و اگر کمی استراحت نکنید Clen موثر نخواهد بود و هیچ تضمینی وجود ندارد که گیرنده های شما همیشه یکسان باشند.


2. دستورالعمل های بیشتر در مورد هیدروکلراید عوارض جانبی Clenbuterol:


در بازار ، Clen های جعلی زیادی وجود دارد که به طور معمول Salbutamol است. اگر عوارض جانبی Clenbuterol دارید باید دمای بدن خود را حفظ کنید. قبل از شروع چرخه Clen ، صبح درجه حرارت خود را گرم کنید و سپس در حالی که Clen هستید دوباره آن را گرم کنید.

اگر این معامله واقعی باشد ، کمی افزایش دمای بدن را خواهید دید. همچنین باید لرزش دست و ضربان قلب خیلی سریع را تجربه کنید. بعضی از شما این اثرات را در دوزهای کم تجربه نخواهید کرد ، بنابراین دوز را بالا ببرید و ببینید چه اتفاقی می افتد. اگر هیچ یک از این موارد حتی اگر در دوزهای 80-100 میکروگرم هستید اتفاق نمی افتد ، بدیهی است که کتک خورده اید.

Clenbuterol_副本.jpgclenbuterol.jpg

اگر خرید می کنیدعوارض جانبی Clenbuterol واقعیپودر و برگه های خاملطفا با ما تماس بگیرید.

اطلاعات تماس:

صندوق پستی سازمانی:sell@rongxinbio.com

اسکایپ:sell@rongxinbio.com

Whatsapp:+86-1819138529