چگونه می توان مشتری های بازدید کننده را دریافت کرد؟

- Nov 24, 2017-

همه به طور کلی اهمیت زیادی به بازدیدهای مشتریان خارجی می دهند. در حقیقت ، دریافت نیز بسیار ماهر است. توجه بیشتر به جزئیات ، تأثیر بسیار خوبی را برای میهمانان در آینده ایجاد می کند تا آینده بیش از یک درک موفقیت آمیز در همکاری باشد.

2465934.jpg

ابتدا بیایید در مورد پذیرش عمومی صحبت کنیم:

وقتی میهمانان به شرکت می آیند ، ما او را به اتاق کنفرانس می رسانیم یا داخل سالن می نشینیم ، ممکن است بخواهیم سؤال کنیم: آیا می توانم برای شما چیزی برای نوشیدن بیاورم؟ (آیا می خواهید چیزی بنوشید؟) یا به سادگی: قهوه یا چای؟ (قهوه یا چای؟) به طور کلی ، بسیاری از مهمانان ما مشغول برنامه های خود در چین هستند ، یک صبحانه عجولانه میل می کنند و بعضی از رستوران ها صبحگاهی قهوه ندارند که این برای آنها بسیار سخت است. (به همان اندازه که صبح بدون مسواک زدن به محل کار خود می رسیم) اگر قبل از صحبت رسمی در مورد تجارت ، بتوانید یک فنجان قهوه تهیه کنید ، این کار نه تنها به شما در طراوت کمک می کند ، بلکه آنها بسیار خوشحال خواهند شد. البته بسیاری از خارجی ها قهوه فوری را دوست ندارند ، همانطور که ما عاشق چای زیادی نیستیم. اگر آب باشد ، آب معدنی بطری بهترین است. (خارجی ها از سلامتی قدرتمندتر از ما دفاع می کنند)

201191916314930855.jpgشرکت هنگ کنگ Rongxin Biotech ، آموزشی ویبولیتین     محصولات استروئیدی با کیفیت بالا ، با خلوص بالا ، حمل و نقل سریع و بهترین خدمات را به شما ارائه می دهد.

هنگامی که شما تناسب اندام دارید ، خواسته های تستوسترون Enanthate Sustanon 250 ، Trenbolone Enanthate ، Oxymetholone (anadrol)   بیشتر از حد معمول هستند.

در صورت نیاز   HG jintropin ، kigtropin hgh ، hygetropin hgh یا برند تجاری دیگر ، خوش آمدید به استعلام از شرکت من.

Trenbolone Enanthate_.jpgKigtropin.jpg

اطلاعات تماس:

صندوق پستی سازمانی : sale@rongxinbio.com

اسکایپ: sale@rongxinbio.com

واتساپ: + 86-18789401944