اطلاعیه مهم

- Sep 15, 2017-

اطلاعیه مهم:

با توجه به تولید گیاهان شیمیایی تعداد زیادی آلاینده تولید می کنند و در نتیجه بیشتر هوای شهر حاوی مواد مضر است و به طور جدی بر زندگی و سلامتی افراد تأثیر می گذارد. آژانس حفاظت از محیط زیست چین در ماه سپتامبر و اکتبر بازرسی دقیق از گیاهان شیمیایی را انجام خواهد داد و کلیه کارخانجات بزرگ و کوچک شیمیایی برای تصحیح بسته شده و تولید و فرآوری را متوقف می کنند.

92.jpg

34y58PICnNi_1024.jpg

این خبر بدان معنی است که کارخانه ما به درستی تولید نمی شود ، بنابراین ما فقط می توانیم موجودی محصولات را بفروشیم. اما موجودی محدود است ، در یک دوره زمانی موجودی موجودی به فروش می رسد و در نتیجه هیچ کالایی امکان فروش ندارد ، مشتریان از موجودی خارج نمی شوند. در صورت نیاز به خرید محصولات ما لطفا در اسرع وقت با ما تماس بگیرید.

Trenbolone Enanthate.jpgtestosterone Cypionate.jpg


شرکت هنگ کنگ Rongxin Bio-Tech ، با مسئولیت محدود محصولات فروش داغ دارای تستوسترون Cypionate ، تستوسترون Enanthate ، Trenbolone استات ، Trenbolone Enanthate ، Sustanon 250 ، Nandrolone Decanoate ، Oxandrolone (anavar) ، Boldenoe Cypionate ، Drostanolone Propionate ، Drostanolant اگر به محصولات ما علاقه مند هستید با من تماس بگیرید.


اطلاعات تماس

صندوق پستی سازمانی: sale@rongxinbio.com

اسکایپ: sale@rongxinbio.com

واتساپ: + 86-18789401944