چند سال چگونه است که کیفیت محصول شرکت ما را تامین کنیم؟

- Jul 28, 2017-

(1) ابتدا، از چیزهای کوچک شروع کنید، جزئیات را انجام دهید، کیفیت را درک کنید. در فرآیند تولید فرایندهای الزامات و استانداردهای کیفیت به طور جدی، به طور جدی تولید محصولات مدیریت کیفیت و اجرای مدیریت تولید مستقل از سیستم تضمین کیفیت ایجاد شده است.

(2) دوم، هر لینک دارای استانداردهای مدیریت کیفیت دقیق است. از طراحی محصول، جریان فرایند به تولید کارگاه، و سپس به حمل و نقل و فروش، استانداردهای مدیریت دقیق و قابل کنترل را توسعه داده اند.

369202.jpg

(3) سوم، مشتری بهترین کیفیت را بهبود می بخشد. مشتریان مشتریان محصول هستند، کیفیت محصول بیشتر در برابر بازخورد مشتری، ما به طور فعال انجام تحقیقات و اصلاح، که نه تنها بهبود رضایت مشتری و وفاداری، بلکه همچنین از طریق بهبود دوم این شرکت است حرکت به سمت راست

(4) مدیریت کیفیت پاسخ ابدی نیست، تنها مشکل ابدی، مدیریت کیفیت است که همچنان به حل مشکل در روند به تدریج استاندارد شده است. "مراقبت از مردم، قصد خانه" مفهوم اصلی Fuxiang چوب، چرا که با شمار زیادی از مصرف کنندگان شکرگزاری و اعتماد، شرکت ها می توانند تبدیل شدن به طور فزاینده ای رقابتی در امروز هنوز هم حفظ حرکت سریع سریع است.

موقعیت محصول به محصول در آینده مشتریان بالقوه در ذهن محل. تمرکز بر آینده مشتریان بالقوه تحت حکمت کارکنان، برای این منظور از ویژگی های محصول، بسته بندی، خدمات و سایر جنبه های تحقیق، و توجه به وضعیت رقبا است.

موقعیت و پیاده سازی موقعیت محصول به موقعیت بازار به عنوان پایه، تحت هدایت موقعیت موقعیت بازار، اما محبوب تر از موقعیت بازار است. به طور خاص، هدف قرار دادن ذهن مشتری برای محصول برای ایجاد یک ویژگی خاص، با توجه به یک تصویر مشخص برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان و ترجیحات.

930318020_1661268939.jpg

در بازار فعلی، بسیاری از افراد در موقعیت فروش محصول و موقعیت بازار قرار گرفته اند، که در واقع دو مفهوم مشابه هستند، در واقع، تفاوت های بین دو، به ویژه موقعیت موقعیت بازار (به عنوان موقعیت بازار )، به شرکت اشاره دارد به مصرف کننده هدف یا هدف مصرف کننده بازار؛ و موقعیت محصول، اشاره به سرمایه گذاری به چه نوع محصولات برای دیدار با مصرف کننده هدف یا تقاضای بازار مصرف کننده هدف است. در تئوری، ابتدا باید موقعیت را در بازار قرار دهیم، و سپس فقط موقعیت محصول. موقعیت محصول، انتخاب بازار هدف و ترکیبی از محصولات سازمانی است، یعنی موقعیت بازار شرکت، محصول محصول.


ini.jpg

اطلاعات تماس

صندوق پستی سازمانی: sell@rongxinbio.com

اسکایپ: sale@rongxinbio.com

Whatsapp: + 86-18789401944