توقف حمل و نقل در عرض یک هفته.

- Jan 25, 2021-

توجه مهم:

با توجه به ورود سال نو چینی، تعطیلات دو هفته ای خواهیم داشت که در نتیجه قادر به ترتیب تحویل نیستیم. ما هنوز يه هفته وقت داريم که قبل از تعطيلات کالا رو کشتي بشيم

بر اساس اطلاعیه شرکت فورواردینگ، حمل و نقل لجستیک در اواخر ژانویه حمل و نقل را متوقف خواهد کرد و قصد دارد حمل و نقل را در اواخر فوریه از سر گیرد. ممکن است امکان ترتیب تحویل به مدت یک ماه وجود داشته باشد. اگر شما یک طرح خرید در پایان ماه ژانویه یا اوایل فوریه، ما پیشنهاد می کنیم که شما می توانید سفارش در حال حاضر ترتیب، و پس از پرداخت در اسرع وقت، ما تحویل برای شما قبل از تعطیلات جشنواره بهار ترتیب. این کار کسب و کار شما را به تاخیر نمی اندازدو چرخه زندگی مشتری.

برخی از مشتریان ممکن است به دلیل کنترل و کنترل اپیدمی ملی نتونند به موقع برای بسته ها امضا کنند و در نتیجه زمان حمل و نقل بیش از حد طولانی شود. بنابراین توصیه می کنیم مشتریان از قبل خرید کنند و مدتی برای دریافت رزرو کنند.

با توجه به تاثیر اپیدمی در سال جاری، کسب و کارهای بسیاری از مشتریان تا حد زیادی تحت تاثیر قرار گرفته اند. ما همچنین مشکلات مشتریان را درک می کنیم، بنابراین اگر شما هر گونه نیاز، لطفا به ما اطلاع دهید. ما حاضریم قیمت ها و خدمات خوبی را در اختیار شما قرار بدهیم.

initpintu_

اگر شما نیاز به خرید hgh،استروئیدپودر، لطفا با ما تماس بگیرید:

اطلاعات تماس:
انترپرایز mailbox:sell@rongxinbio.com

اسکایپ:sell@rongxinbio.com

واتساپ:+86-18191385298