تابستان اینجاست ، آیا می خواهید یک عضله شکمی کامل داشته باشید؟

- May 17, 2019-

در تابستان ، این سالن بدنسازی به تازگی تعداد زیادی از افراد سفید تناسب اندام ظاهر شده است. آنها رویای شش بسته abs دارند و چند روزی قادر به دیدن نتایج نیستند.

در ابتدای تمرین ، باید اهداف خود را تعریف کنیم: برای افزایش ماهیچه ها یا کاهش چربی. کفش های بچه های زیادی وجود دارند که به من می گویند که می توانند ضمن کاهش چربی ماهیچه ها را افزایش دهند. جواب من غیرممکن است! به دلیل جذب ماهیچه ، کالری که مصرف می کنیم کالری مصرفی است. هنگامی که چربی را از دست می دهید ، مقدار کالری که مصرف می کنید <گرمای مصرف="" شده=""> در میزان کسب انرژی بین این دو تفاوت وجود دارد. بنابراین ، پنجه ماهی و خرس نمی تواند هر دو ، از دست دادن چربی یا افزایش عضلات داشته باشد.

وقتی این مسئله پیش می آید ، باید ورزش هوازی و ورزش بی هوازی را درک کرد. ورزش هوازی و ورزش بی هوازی دو مفهوم در فیزیولوژی ورزش هستند. آنها دو شکل مختلف ورزش هستند و تأثیر ورزش بر روی بدن انسان نیز متفاوت است.

به بیان ساده ، ورزش بی هوازی به ورزش پر سرعت و شدید ماهیچه در حالت "بی هوازی" اشاره دارد. بیشتر تمرینات بی هوازی یک ورزش لحظه ای با شدت بالا است ، بنابراین دوام طولانی مدت دشوار است و زمان رفع خستگی نیز کند است. برای بهبودی 48 تا 72 ساعت طول می کشد. به عنوان مثال: دمبل ، آموزش تجهیزات هالتر ، اسپرینت و غیره.

ورزش هوازی به ورزش بدنی اشاره دارد که توسط بدن انسان با اکسیژن کافی انجام می شود. این می تواند عملکرد قلب و ریه بدن انسان را تقویت کرده و به طور مؤثر محتوای چربی بدن را کاهش دهد. مدت زمان ورزش در حدود 40 30 30 دقیقه کنترل می شود و شدت ورزش متوسط ​​یا بالاتر است. به عنوان مثال: شنا ، دویدن ، پرش و غیره.

2015010815233623fd2

مسیر از بین رفتن چربی:


انرژی اصلی را در تمرین هوازی ، که با تمرین هالتر دمبل انجام می شود ، قرار دهید تا از شل شدن عضلات جلوگیری کنید. 4 تا 5 جلسه تمرینی در هفته. قبل از هر تمرین ابتدا ورزش بی هوازی انجام دهید ، سپس ورزش هوازی را انجام دهید.


اگر واقعاً تمایل به آموزش بی هوازی ندارید ، می توانید صبح از معده خالی استفاده کنید و تأثیر تمرین بهتر خواهد شد.


افزایش مسیر عضلات:


2 تا 3 بار در هفته ، هوازی. 4 ~ 5 بار تمرین عضلانی موضعی (شانه ها و پاها) را نمی توان فقط برای یک قسمت کورکورانه تمرین کرد.

146734350441600643

اگر به محصولات استروئیدی ، HG ، پپتید نیاز دارید ، لطفا در صورت تمایل با من تماس بگیرید.


QQ图片20170315140316.jpg

اطلاعات تماس:

صندوق پستی سازمانی : sale@rongxinbio.com

اسکایپ: sale@rongxinbio.com

واتساپ: + 86-18191385298