تأثیر اپیدمی بر صنعت تجارت خارجی؟ چگونه پاسخ دهیم؟

- Mar 27, 2020-

اپیدمی جدید coronavirus یک چالش بزرگ برای صنعت تجارت خارجی ما است. چگونگی مقابله با تأثیر بیماری همه گیر بر تجارت خارجی بصورت عینی ، منطقی و درست ، هر یک از ما را آزمایش می کند.


در تاریخ 31 ژانویه ، WHO یک بیماری همه گیر ذات الریه آلوده به ویروس را به عنوان یک اورژانس بهداشت عمومی با نگرانی بین المللی اعلام می کند. این اعلامیه تاثیری در درک خریداران خارجی از تهیه منابع از چین ندارد. این اطلاعیه تأثیر کمی در ترافیک و سوالات داشت. بنابراین ، از منظر کلان ، ما نیازی به وحشت نداریم.


در بین مشتری های خارج از کشور که کالاهایی خریداری کرده اند ، 6٪ از آنها نگران ویروس موجود در کالاها هستند ، 35٪ از آنها منتظر ماندن خود هستند و 59٪ از آنها ابراز درک و اعتماد به ما کردند. طبق تحلیل های عمیق ، 6٪ از این مشتریان ویژگی های خاصی دارند ، یا بسیار صریح و یا بی ادب صحبت کرده اند ، یا همکاری ناخوشایندی دارند یا فقط همکاری را شروع کرده اند.


البته باید مشکلات خاصی را نیز مشاهده کنیم. ما با کمبود منابع روبرو هستیم. کارخانه شروع نمی شود. پس از شروع پروژه ، زیرا کارهای تولید کامل است ، انتظار می رود هزینه بالا رود و ممکن است مواردی وجود داشته باشد که کالا در دسترس نباشد. و به دلیل تأثیر سیاستها ، با چرخه طولانی تر گمرکی روبرو خواهد شد.


با توجه به تأثیر اپیدمی ، مشکلات مختلفی داریم ، اما همیشه اصرار داریم محصولات و خدمات رضایت بخش را به مشتریان ارائه دهیم. بنابراین اگر شما هر گونه نیاز دارید با ما تماس بگیرید.

پودر استروئید ، hgh ، پپتید از فروشگاه موجود است.

20

QQ图片20170315140316.jpg

اطلاعات تماس:

صندوق پستی سازمانی : sale@rongxinbio.com

اسکایپ: sale@rongxinbio.com

واتساپ: + 86-18191385298