مزایای ورزش منظم برای بدن چیست؟

- Oct 18, 2019-

1. ترویج رشد و نمو نوجوانان

ورزش منظم می تواند باعث رشد و پیشرفت نوجوانان شود. از آنجا که در هنگام ورزش ، ماهیچه های اسکلتی به خون زیادی احتیاج دارند و این خون حاوی اکسیژن و مواد مغذی زیادی است و متابولیسم نیرومند است. از طرف دیگر غضروف ها هنگام ورزش مرتبا مالیده می شوند. اکستروژن ، سلولها همچنان به تقسیم ادامه می یابند و همچنان به استخوان سازی ادامه می یابند ، به طوری که استخوان ها به تدریج ضخیم و طولانی می شوند ، بنابراین افرادی که اصرار دارند ورزش کنند بیشتر از افرادی هستند که ورزش را دوست ندارند و رشد اندام ها نیز نسبتاً خوب است - متناسب

2. تأخیر در پیری

پایداری در ورزش می تواند عملکرد سیستم عصبی را تنظیم کند ، رفلکس عصبی را تسریع کند ، قلب را مجبور به ضرب و شتم ، افزایش خون و افزایش قدرت عضلات کند. و ورزش اکسیژن بیشتری داشته باشید ، بنابراین ورزش می تواند عضلات تنفسی را انجام داده و دستگاه تنفسی را به تأخیر اندازد. پیری ، در حالی که متابولیسم داخلی بدن و عملکرد احشایی را نیز ترویج می کند ، به طور موثری پیری را به تأخیر می اندازد.


3. توانایی مقاومت در برابر سرما و گرما را تقویت کنید

در قسمت پایین تالاموس انسانی یک مرکز تنظیم درجه حرارت بدن وجود دارد که می تواند با توجه به تغییرات گرمای خارجی و سرما ، میزان تولید گرما و اتلاف گرما در بدن را متعادل کند. پیروی از ورزش می تواند حساسیت مرکز تنظیم دمای بدن را افزایش داده و دمای بدن را سریعتر و دقیق تر تنظیم کند و از این طریق توانایی بدن در برابر سرما و گرما را افزایش می دهد. دویدن در مسافت طولانی ، استحمام آب سرد ، حمام آفتاب ، شنا ، اسکیت روی یخ ، اسکی و سایر ورزش ها ، همه در مبارزه با سرما و گرما بسیار مفید هستند.


4- بدن سازی

هنگام ورزش ، تمام عضلات بدن حرکت می کند. از طریق تغییر ماهیچه ها می توان شکل زیبایی از بدن را شکل داد. در طی فرآیند انقباض ، ماهیچه ها از نظر کمی به کیفی تغییر می کنند ، یک سری تغییرات رخ می دهد و ماهیچه ها طی فرایند انقباض دچار یک سری تغییرات می شوند. ضخیم شدن ، که در آن به تدریج قند ، پروتئین ، مواد معدنی افزایش یافته ، حجم عضلات افزایش یافته ، برآمدگی سطح ، کاملتر و قدرتمندتر می شود.


5- پیشگیری و درمان بیماری

ماندگاری در ورزش می تواند توانایی سیستم عصبی در مبارزه با بیماری را تقویت کند ، عملکرد اندام های داخلی مانند قلب و ریوی و غدد درون ریز را تقویت کند ، متابولیسم را جدی تر کند ، وضعیت تغذیه ای را بهبود بخشد ، عملکرد خون ساز بدن را تقویت کند و تعداد گلبول های قرمز خون را افزایش دهد گلبولهای سفید و آنتی بادی های ضد باکتری موجود در خون. افزایش مقاومت در برابر بیماریهای مختلف و بیماریهای عفونی.

35

هنگ کنگ Rongxin شرکت فناوری زیستی ، با مسئولیت محدود , اگر به استروئیدهای با خلوص بالا نیاز دارید ، لطفا با من تماس بگیرید.

QQ图片20170315140316.jpg


اطلاعات تماس

صندوق پستی سازمانی: sale@rongxinbio.com

اسکایپ: sale@rongxinbio.com

واتساپ: + 86-18191385298