مزایای تناسب اندام در تابستان چیست؟

- May 31, 2019-

(1) تنظیم فشار خون: ورزش و تناسب اندام تأثیر تنظیم خوبی بر فشار خون دارند ، می توانند ویسکوزیته خون و پلاسما را به میزان قابل توجهی بهبود بخشند ، تحریک پذیری اعصاب اتونوم را تغییر دهند ، نفوذپذیری رگ های خونی را افزایش دهند و در پاکسازی نقش داشته باشند رگ های خونی. از ابتلا به بیماری های قلبی عروقی خودداری کنید.


(2) بهبود تنفس: افرادی که مرتباً در ورزش بدنی شرکت می کنند می توانند دامنه حرکات فوقانی و تحتانی دیافراگم را تقویت کرده و فشار منفی حفره پلور را در هنگام استنشاق افزایش دهند که این امر می تواند به بهبود گردش قلب و ریوی و افزایش تهویه مؤثر کمک کند. از آلوئولها تبادل گاز خوب است.

318765-1409210R63782_副本


(3) ترویج متابولیسم: لیپیدهای خون بدن عمدتاً شامل کلسترول ، تری گلیسیریدها و فسفولیپیدها هستند. چربی خون بیش از حد به راحتی می تواند شریان های بدن انسان را سخت کند. از طریق ورزش می تواند متابولیسم مواد را بهبود بخشد ، کلسترول و تری گلیسیریدها را کاهش داده و در پیشگیری و درمان تصلب شرایین از اهمیت مثبت برخوردار باشد. در عین حال ، ورزش درمانی همچنین می تواند سطح هورمون ها در بدن را بهبود بخشد ، در تأخیر در پیری فیزیولوژیک و کاهش تغییرات پاتولوژیک نقش داشته باشد.


(4) تحریک اعصاب: افرادی که غالباً ورزش می کنند می توانند دایره ای با فضیلت ایجاد کنند ، یعنی هرچه بدن بهتر باشد ، بدن بهتر است ، تمرین را دوست دارند.


(5) بهبود ایمنی انسان: تمرین بالینی اخیر ثابت کرده است که ورزش می تواند اثرات فیزیولوژیکی ایمونوگلوبولین انسان ، لنفوسیت ها و مکمل ها را بهبود بخشد ، از این طریق ایمنی بدن را بهبود بخشد ، ایمنی بدن را بهبود بخشد و عمر را طولانی کند. از طریق ورزش نیز می تواند باعث ایجاد اینترفرون بدن شود. Interferon یک ماده ضد ویروسی فیزیولوژیکی قوی است که دارای اثرات ضد توموری ، کنترل عفونت و تعدیل کننده سیستم ایمنی است.

25

اگر به محصولات استروئیدی ، HG ، پپتید نیاز دارید ، لطفا در صورت تمایل با من تماس بگیرید.


QQ图片20170315140316.jpg

اطلاعات تماس:

صندوق پستی سازمانی : sale@rongxinbio.com

اسکایپ: sale@rongxinbio.com

واتساپ: + 86-18191385298