مزایای تناسب اندام تابستانی چیست؟

- May 31, 2019-

(1) تنظیم فشار خون: تمرین و تناسب اندام تحت تاثیر فشارخون تاثیر قابل توجهی دارند، می توانند به طور قابل توجهی ویسکوزیته کل خون و پلاسما را بهبود بخشد، تحریک پذیری اعصاب مغزی را افزایش دهد، نفوذپذیری عروق خونی را افزایش دهد و در پاکسازی نقش داشته باشد رگ های خونی. از بیماری قلبی عروقی اجتناب کنید


(2) بهبود تنفس: افرادی که به طور منظم در فعالیت های بدنی شرکت می کنند می توانند دامنه حرکات بالا و پایین دیافراگم را افزایش دهند و فشار منفی حفره پلور را تحت تاثیر استنشاقی افزایش دهند که می تواند به بهبود گردش خون قلب و افزایش تهویه موثر کمک کند. از آلوئول تبادل گاز خوب است.

318765-1409210R63782_副本


(3) متابولیسم را افزایش دهید: چربی خون بدن شامل کلسترول، تری گلیسیرید و فسفولیپید می شود. لیپید های خون بیش از حد می توانند به راحتی شریان های بدن انسان را سخت کنند. از طریق ورزش، می تواند متابولیسم مواد، کاهش کلسترول و تری گلیسیرید را بهبود بخشد و اهمیت مثبت در پیشگیری و درمان آرتروسکلروز داشته باشد. در عین حال، تمرینات بهداشتی همچنین می تواند سطح هورمون های بدن را بهبود بخشد، نقش مهمی در تأخیر در پیری فیزیولوژیکی و کاهش تغییرات پاتولوژیک ایفا می کند.


(4) اعصاب تحریک کننده: افرادی که اغلب ورزش می کنند، می توانند یک دایره فضیلت ایجاد کنند، به این معنی که بدن بهتر است، بهتر است که بدن، بیشتر به تمرین علاقه دارد.


(5) بهبود ایمنی بدن: عمل بالینی اخیر ثابت کرده است که ورزش می تواند اثرات فیزیولوژیکی ایمونوگلوبولین، لنفوسیت ها و مکمل را بهبود بخشد، در نتیجه بهبود ایمنی بدن، بهبود آمادگی جسمانی و طول عمر را افزایش می دهد. از طریق ورزش، می تواند باعث تولید اینترفرون شود. اینترفرون یک ماده ضد ویروسی قوی و فیزیولوژیک است که دارای اثرات ضد تومور، عفونت و امولسیون است.

25

اگر شما نیاز به استروئید ها ، HGH، محصولات پپتید ، لطفا با من تماس بگیرید.


QQ图片20170315140316.jpg

اطلاعات تماس:

صندوق پست سازمانی : sell@rongxinbio.com

اسکایپ: sales@rongxinbio.com

Whatsapp: + 86-18191385298