در تناسب اندام تابستانی به چه مواردی باید توجه کنید؟

- Jul 12, 2019-

لازم است در هنگام ورزش تابستانی احتیاط کنید ، زیرا لازم است در این فصل با آب و هوای مرطوب و مرطوب تطبیق داده شود و به طور متوسط ​​یک فرد به 1-2 هفته نیاز دارد. در اینجا اقدامات ایمنی که باید در ورزش های تابستانی مورد توجه قرار گیرد آورده شده است:

2015010815233623fd2

1. به آبرسانی بدن توجه کنید. در هوای گرم و گرم ورزش کنید ، می توانید به راحتی 1 لیتر آب در ساعت از دست دهید ، بنابراین قبل ، حین و بعد از ورزش به اندازه کافی آب بنوشید.

از انجام ورزش در دوره های دمای بالا خودداری کنید. هوا بسیار گرم و مرطوب برای تعریق و خنک کننده بدن ما مؤثر نیست.


2 ، سعی کنید راه بروید. قدم زدن در ایالات متحده نوعی تناسب اندام بسیار محبوب است و فقط به یک جفت کفش ورزشی نرم ، راحت و مناسب نیاز دارید. همچنین ممکن است نیاز به پیاده روی باشد.


3. ضد آفتاب را فراموش نکنید. حداقل 30 دقیقه قبل از ورزش در فضای باز از ضد آفتاب استفاده کنید. عینک آفتابی همچنین می تواند اشعه UV را مسدود کرده و از آسیب دیدگی چشم جلوگیری کند. قرار گرفتن در معرض نور مستقیم خورشید یا قرار گرفتن در معرض غیرمستقیم در معرض نور خورشید برای سالها همچنین ممکن است خطر سرطان پوست را افزایش دهد.


4- لباس تازه و تنفس بپوشید. پوشیدن لباس های گشاد به گردش هوا در بدن و محیط شما کمک می کند. در عین حال ، لباسهای با رنگ روشن ، نور خورشید را منعکس می کنند ، در حالی که لباسهای با رنگ تیره باعث جذب گرما می شوند. پارچه های الیاف طبیعی مانند پنبه و کتان به راحتی عرق را جذب می کنند ، در حالی که پارچه های مش پارچه های الیاف شیمیایی به راحتی تداوم می یابند.


اگر به محصولات استروئیدی ، HG ، پپتید نیاز دارید ، لطفا در صورت تمایل با من تماس بگیرید.

32


QQ图片20170315140316.jpg

اطلاعات تماس:

صندوق پستی سازمانی : sale@rongxinbio.com

اسکایپ: sale@rongxinbio.com

واتساپ: + 86-18191385298