ترتیب درست تناسب اندام برای بدنسازی چیست؟

- Aug 16, 2019-

veryone می داند که وقتی در ورزشگاه هستیم ، مانند توالی تناسب اندام ، توجه زیادی داریم و ترتیب صحیح تناسب اندام بسیار مهم است ، زیرا نظم صحیح برای افراد مفید است ، پس از آن ترتیب صحیح آمادگی بدنسازی ، باور کنید که هنوز هم بسیاری از مردم می دانند. بنابراین ، ترتیب مناسب تناسب اندام برای سالن ورزشی چیست؟ اشتباه نکنید

1. گرم کردن فرضیه است

صحبت از توالی صحیح تناسب اندام در ورزشگاه ، یک مرحله بسیار ضروری برای گرم شدن قبل از ورزش است. ورزش گرم کردن می تواند به تدریج بدن را با وضعیت ورزش سازگار کند و از بروز حوادثی مانند گرفتگی یا اسپریل هنگام ورزش خودداری کند. توصیه می شود با یک تمرین 10 ساعته گرم کردن با تجهیزات تناسب اندام هوازی و یا جگگر به مدت 15 دقیقه شروع کنید که این بسیار خوب است.


2. تمرینات قدرتی ادامه دارد

برای کسانی که نیاز به عضله شدن دارند یا وزن کم می کنند ، باید بعد از گرم شدن قدرت ورزش کنند. آنها می توانند از تجهیزات ورزشی روزانه خود استفاده کنند تا روی 45 30 30 دقیقه تمرین قدرتی روی عضله خاصی از بدن تمرکز کنند. این می تواند در کاهش وزن و رشد ماهیچه ها نقش داشته باشد و در صورت هدف گیری قوی می تواند مؤثر باشد.


3. کشش و آرامش

در دنباله صحیح تناسب اندام ورزشگاه ، حرکات کششی و استراحت یک گام ضروری پس از ورزش است. پس از انجام تمرینات قدرتی هدفمند ، تمرین کننده نیز به مدت 15 10 10 دقیقه تمرین هوازی به تجهیزات ورزشی هوازی نیاز دارد. آرامش عضلات شما می تواند از بروز مشکلاتی مانند درد عضلات پس از آن جلوگیری کند.

برای اینکه قدرت عضلانی بهتری داشته باشیم ، توصیه می کنیم بتوانید تزریق رانروپین هگز و تستوسترون را با هم ترکیب کنید.

SUSTANON 250

rentropinQQ图片20170315140316.jpg

اطلاعات تماس:

صندوق پستی سازمانی : sale@rongxinbio.com

اسکایپ: sale@rongxinbio.com

واتساپ: + 86-18191385298