تفاوت بین ورزش هوازی و ورزش بی هوازی چیست؟

- Nov 22, 2019-

ورزش هوازی چیست؟

ورزش هوازی ، به زبان ساده این است که هنگام ورزش ، اکسیژن استنشاقی و اکسیژن مورد نیاز بدن هنگام ورزش متعادل می شود. بارزترین ویژگی ورزش هوازی این است که شدت تمرین متوسط ​​است و مدت زمان طولانی است. با این حال ، قضاوت در مورد اینکه آیا ورزش ورزش هوازی است کافی نیست؟ مهمترین چیز ضربان قلب ورزش است. پس از شروع ورزش ، ضربان قلب شما سریعتر از حد معمول خواهد بود. تا زمانی که کمتر از 150 بار در دقیقه باشد ، تمرین هوازی است.

ورزش بی هوازی چیست؟

"بی هوازی" ورزش بی هوازی نسبت به ورزش هوازی است ، یعنی اکسیژن مصرف شده توسط بدن ما برای حمایت از مصرف ورزش کافی نیست و صرفاً هیپوکسی نیست. شدت ورزش بی هوازی بسیار زیاد است و گذرا بسیار قوی است ، بنابراین مدت زمان آن کوتاه است. ورزش هایی مانند وزنه برداری و اسپرینتینگ نوعی ورزش بی هوازی است. در این زمان ، متابولیسم هوازی پاسخگوی نیاز بدن ما نیست. قند موجود در بدن دچار سوخت و ساز بی هوازی می شود و به سرعت مقدار زیادی انرژی تولید می کند. ورزش یک ورزش بی هوازی است.

25


هنگ کنگ Rongxin شرکت فناوری زیستی ، با مسئولیت محدود , اگر به استروئیدهای با خلوص بالا نیاز دارید ، لطفا با من تماس بگیرید.

QQ图片20170315140316.jpg


اطلاعات تماس

صندوق پستی سازمانی: sale@rongxinbio.com

اسکایپ: sale@rongxinbio.com

واتساپ: + 86-18191385298