برای تناسب اندام در تابستان به چه مشکلی نیاز دارید؟

- May 24, 2019-

بسیاری از افراد ورزش های تابستانی را دوست ندارند. به دلیل افزایش دما ، در هنگام ورزش دچار خستگی ، تنگی نفس و سرگیجه می شوند. کارشناسان می گویند که چنین علائمی اغلب به دلیل درجه حرارت ، بلکه به دلیل ورزش ، زمان و حتی آمادگی جسمی رخ نمی دهد.


با افزایش دما ، همان شدت تمرین ، ضربان قلب افراد سریعتر خواهد شد. هنگامی که افراد به اتاقهای دارای تهویه هوا عادت کرده اند و به استفاده از ماشین ها عادت دارند ، غدد عرق ، پوست و قلب نسبت به گرما تحمل کمتری دارند. چنین افرادی برای تقویت تحمل خود در برابر گرما باید تمرین خود را تقویت کنند.

263915-140I0152514

زمان ورزش نیز بسیار خاص است. بسیاری از افراد تمرینات صبحگاهی را انتخاب می کنند. در حقیقت ، غلظت دی اکسید کربن در هوا در صبح زیاد است ، و تنفس اکسیژن کافی مشکل است. علاوه بر این ، پس از خواب شبانه ، ویسکوزیته خون بدن انسان در صبح نسبتاً زیاد است ، جریان صاف نیست ، همراه با گرمای روز ، آب در بدن بیشتر تبخیر می شود ، و ورزش صبحگاهی خیلی زود است. ، که به راحتی منجر به بیماری های قلبی عروقی می شود. مواد مضر زیادی مانند اکسیدهای ازت و سرب در هوا در نزدیکی زمین وجود دارد. وقتی زود ورزش می کنید ، وقتی عمیقا ورزش می کنید ، مواد مضر بیشتری را استنشاق خواهید کرد. اگر مدت طولانی ادامه یابد ، دچار خستگی ، تنگی نفس ، سرگیجه و التهاب نای و گلو خواهید شد.


بنابراین ، تابستان ممکن است از یک تمرین با شدت کم شروع شود و هر روز "ورزش های کوچک" را از جمله ورزش شنا ، بازی تنیس ، بدمینتون ، دویدن ، قدم زدن سریع و غیره جمع کند ، این مصرف یک بار از آمادگی جسمی کمتری ، کم فنی شرایط لازم ، زمان کم ، همچنین می توان شن را در یک برج جمع کرد ، که برای تابستان مناسب است.

44724-12020Q1045597


اگر به محصولات استروئیدی ، HG ، پپتید نیاز دارید ، لطفا در صورت تمایل با من تماس بگیرید.


QQ图片20170315140316.jpg

اطلاعات تماس:

صندوق پستی سازمانی : sale@rongxinbio.com

اسکایپ: sale@rongxinbio.com

واتساپ: + 86-18191385298