وقتی اپیدمی شدید است ، کشورهای خارجی چگونه می توانند به کریسمس واکنش نشان دهند؟

- Dec 25, 2020-

اپیدمی همچنان ادامه دارد. به منظور استقبال از کریسمس ، اکثر کشورها و مناطق اقدامات پیشگیری از اپیدمی را بیشتر تقویت کرده اند و برخی از کشورها نیز سیاست های انسانی و مناسب برای آرام سازی را در پیش گرفته اند:

دولت انگلیس ، مطابق با مقررات جدید پیشگیری از اپیدمی ، به دلیل بازگشت مجدد اپیدمی ، مردم در لندن و جنوب شرقی انگلیس را ملزم می کند که در خانه بمانند ، مگر به دلایل ضروری مانند کار. مردم مجاز نیستند در تعطیلات کریسمس دور هم جمع شوند و فقط می توانند در خارج از منزل معاشرت شخصی یک به یک داشته باشند. در مناطقی که سطح پیشگیری از اپیدمی در انگلیس به سطح 4 ارتقا نیافته است ، در طول کریسمس حداکثر 3 اجتماع خانوادگی مجاز است. من معتقدم که در بحبوحه مشکلات ، می توانیم لحظات ارزشمند این اجتماع را بهتر بدانیم. شهردار لندن صدیق خان گفت ،"؛ این سخت ترین کریسمس است که شهر ما از جنگ جهانی دوم با آن روبرو شده است."؛

رویداد کریسمس امسال نیز کاملاً&است ؛ اپیدمی."؛ در یک مرکز خرید در برازیلیا ، برزیل ، نقش بابانوئل با افراد حاضر در&ارتباط برقرار می کند ؛ crystal ball"؛ برای کاهش تماس و کاهش خطر عفونت. پس از"؛ بستن شهر"؛ در لندن ، انگلیس ، اگرچه هنوز افرادی هستند که برای کریسمس در جاده Queen&# 39؛ s لندن خرید می کنند ، اما فاصله بین مردم بیش از 2 متر است.

کریسمس مبارک ، سالم و سالم را برای همه آرزو می کنیم!

5EMO__3XLM{N70PZN`ZDK%O__

تمام محصولات ما در دوره کریسمس با تخفیف مواجه شده اند. اگر شما علاقه مند به خرید hgh هستید ، لطفا برای محصولات استروئیدی با ما تماس بگیرید.

اطلاعات تماس:
صندوق پستی سازمانی: sell@rongxinbio.com

اسکایپ:sell@rongxinbio.com

Whatsapp: +86-18191385298