99.5٪ خلوص Drostanolone Enanthate (Masteron) CAS472-61-145 مکمل های تغذیه ای بدن پودر استروئید خام

جزئیات محصول
نام محصول: Drostanolone Enanthate.
فرمول مولکولی: C40H52O4
CAS شماره: 472-61-145
آزمون: 99٪
محل مبدا: RongXin، چین
استاندارد کیفیت: استاندارد سازمانی
نام مستعار: Drostanolone؛ استرانن انان، enanthate dragontanolone.
MW: 416.64
خلوص: 99٪ پودر
درجه: درجه داروسازی
بسته بندی: در کیسه فویل یا درام.
شرح: پودر کریستالی سفید یا تقریبا سفید
MOQ (حداقل مقدار سفارش): 10grams.
ساخت: RongXin
چت کن

جزئیات محصول

99.5٪ خلوص Drostanolone Enanthate (Masteron) CAS472-61-145 مکمل های تغذیه ای بدن پودر استروئید خام


جزئیات محصول

نام محصول : Drostanolone Enanthate.

فرمول مولکولی : C40H52O4

CAS شماره: 472-61-145

آزمون: 99٪

محل مبدا : RongXin، چین

استاندارد کیفیت: استاندارد سازمانی

نام مستعار: Drostanolone؛ استرانن انان، enanthate dragontanolone.

MW: 416.64

خلوص: 99٪ پودر

درجه: درجه داروسازی

بسته بندی : در کیسه فویل یا درام.

شرح: پودر کریستالی سفید یا تقریبا سفید

MOQ (حداقل مقدار سفارش) : 10grams.

ساخت: RongXin

استفاده: مواد دارویی، هورمون استروئید، آنابولین. به عنوان یک هورمون مردانه و هورمون آنابولیک. کلمات کلیدی: بدن سازی، هورمون استروئید، پودر مواد خام.

k.jpg

توضیحات محصول

Masteron Enanthate (Drostanolone Enanthate) استروئید آنابولیک مبتنی بر دی هیدروتستوسترون (DHT) است. Drostanolone به سادگی هورمون DHT ساختار تغییر یافته است. این تغییر از طریق افزودن یک گروه متیل در موقعیت کربن 2 وجود دارد. این تضمین می کند که هورمون از تجزیه متابولیک ناشی از آنزیم 3-hydroxysteroid dehydrogenase که در عضله اسکلتی یافت نمی شود، رنج می برد. این تغییر ساختاری ساده باعث می شود که هورمون آنابولیک بسیار بیشتری داشته باشد و به ما اجازه می دهد که Drostanolone. هنگامی که هورمون ایجاد شده است، از DHT تغییر یافته است، یک استر سپس متصل می شود، و در این حالت استر متصل Enanthate است. Enanthate یک استروئید یا دارو نیست، بلکه چیزی بیش از یک ابزار زمانبندی برای مصرف دارو نیست.


همانند Masteron Propionate، Masteron Enanthate به خوبی شناخته شده است که یکی از تنها استروئیدهای آنابولیک است که دارای خواص ضدستروژن قوی است. این استروئید آنابولیک نمی تواند سطوح استروژن را افزایش دهد؛ در واقع، در واقع می تواند سطح استروژن را در بدن کاهش دهد. به همین علت است که دراتوآمینولون در درمان سرطان پستان موفق بوده و ترکیبی از دوتیموسیفن و دوتیمایسین بسیار سالم است. بدنسازان این ویژگی را به دلیل استروژن که اغلب با کنترل بسیاری از استروئید ها و سطوح پایین استروژن کنترل می شود، اغلب منجر به یک نگاه سخت تر و دقیقتر در طول مرحله برش می شوند.


Masteron Enanthate دارای برخی از گمراه کننده ترین آنابولیک و رتبه های آندروژنی هر استروئید آنابولیک است، اگر چه تقریبا به عنوان گمراه کننده به عنوان هالوتستین و Anavar. Drostanolone وابستگی پذیرنده به گیرنده آندروژن است که پنج برابر بیشتر thantestosterone است، که نه تنها تولید یک نگاه سخت تر نیز می تواند تاثیر مثبت در از دست دادن چربی. تمام استروئید های آنابولیک می توانند به بهبود میزان متابولیسم کمک کنند، اما افرادی که دارای وابستگی قوی به آنزیم آدرنال هستند، می توانند بر لیپولیز مستقیم اثر بگذارند.


اگر می خواهید کیفیت خوب Masteron Enanthate (Drostanolone Enanthate)، شرکت Rongxin را انتخاب کنید.


مزایای Masteron-Enanthate (پودر)

1، مزایای Masteron-Enanthate می تواند به طور گسترده ای در سه کلمه، لخت و سخت جمع شود. برای افزایش دهنده عملکرد و خارج از بیماران مبتلا به سرطان پستان، عمدتا این امر تنها باعث تقویت عملکرد طبیعت بدنسازی می شود که به واسطه استرتون به عنوان مکمل استریو مکمل می باشد، زیرا این یک استروئید تبدیل کننده بدن است اما این یک معجزه در یک بطری نیست. حتی اگر آن را رتبه نسبتا کم و آندروژیک پایین، داستان آن می گوید متفاوت است به عنوان آن را سخت را به یک کاملا مقدس. علاوه بر این، طبق نظر طبيعت، Masteron-Enanthate اثر متابوليک کل بدن را به طور مستقيم باعث تحريك ليپوليز می كند. نه، این تنها استروئید نیست که مزایای دیگری را ارائه می دهد و نه قویترین آن است، اما اینها به طور عمده صفات است.


2، به عنوان Masteron-Enanthate واقعا تنها هدف قرار دادن و سخت شدن است به شما عمدتا استروئید استفاده می شود در جهان بدنسازی رقابتی و با کسانی که از طبیعت بهبود عملکرد، که تنها به دنبال نگاه و احساس بهتر است؛ باشگاه ورزشی شما نمی توانید مقدار زیادی از استادون را در جهان ورزشی انجام دهید؛ اهداف زیادی برای بازیکن فوتبال یا بازیکن بیس بال و یا هر بازیکن دیگری وجود ندارد. مطمئنا بعضی از آنها ممکن است با Masteron بیدار بمانند اما اکثر آنابولیک های دیگری را که اهدافشان را هدف قرار می دهند، انتخاب می کنند. با این حال، برای بدنسازان این استروئید آنابولیک می تواند تفاوت بین مکان اول و دوم در یک نمایش باشد؛ پس از همه، در حالی که بسیاری از عوامل برای داشتن یک بدنسازان موفق بر روی سختی مرحله وجود دارد و کمبود نهایی، دو نکته اصلی است. در نهایت این یکی از چندین استروئید آنابولیک آندروژنی است که ما تقریبا به درستی می توانیم یک استروئید بدن سازی خالص بنویسیم. --- از شرکت RongXin.


مزیت رقابتی شرکت Rongxin Bio-Tech برای شما:

付款 .png


چگونه سفارشات خود را ادامه دهید؟

流程 .png

بسته بندی و ذخیره سازی


bzt.jpg

گواهینامه های ما

QQ 图片 20170315140316.jpg

کارخانه ما

من 哦 .jpg

اطلاعات تماس

صندوق پست سازمانی: sales@rongxinbio.com

اسکایپ: sales@rongxinbio.com

Whatsapp: + 86-18729210590

اگر شما با خلوص 99.5٪ خالص ما راضی dantrolate drostanolone (masteron) cas472-61-145 بدنسازی می دهد پودر استروئید خام، خوش آمدید برای تماس با کارخانه ما. با کیفیت بالا، محصولات somatropin با کیفیت بالا برای فروش باید بهترین انتخاب شما باشند. لطفا برای خرید و یا فروش عمده فروش محصولات ما از ما آزاد است.

پرس و جو