تستوسترون CAS58-22-0

نام: پایه تستوسترون.
شماره CAS: 58-22-0
فرمول مولکولی: C19H28O2
وزن مولکولی: 288.43
خلوص: ≥99
شخصیت ها: پودرهای سفید ، محلول در آب و محلول در الکل.
قیمت: قیمت کارخانه.
زمان تحویل: روز بعد از پرداخت.
توانایی عرضه: سهام کافی است
شکل ظاهری: پودر کریستالی سفید یا تقریباً سفید
چت کن

جزئیات محصول

تستوسترون CAS58-22-0

مشخصات محصول:

نام: تستوسترون پایه.

شماره CAS: 58-22-0

فرمول مولکولی: C19H28O2
وزن مولکولی: 288.43
خلوص: ≥99
شخصیت ها: پودرهای سفید ، محلول در آب و محلول در الکل.
قیمت: قیمت کارخانه.
جزئیات بسته بندی: بسته بندی با توجه به ترتیب سفارش مشتری.
پرداخت: T / T ؛ اتحادیه غربی؛ گرام پول ؛ حواله بانکی.

زمان تحویل: روز بعد از پرداخت.
توانایی عرضه: سهام کافی است

درجه: درجه دارویی

شکل ظاهری: پودر کریستالی سفید یا تقریباً سفید

MOQ (حداقل مقدار سفارش): 10 گرم.

ساخت: RongXin

کاربرد: مواد دارویی ، هورمون استروئیدی ، آنابولین. به عنوان یک هورمون مردانه و هورمون های آنابولیک.توضیحات محصول:

برنامه های کاربردی:

تستوسترونیک هورمون استروئیدی از گروه آندروژن است و در انسان و سایر مهره داران یافت می شود. در انسان و سایر پستانداران ، تستوسترون اساساً توسط بیضه های مردان و تا حدودی تخمدان های زنان ترشح می شود. مقادیر کمی نیز توسط غدد فوق کلیوی ترشح می شود. این هورمون اصلی جنسی مردانه و یک استروئید آنابولیک است.

به طور کلی ، آندروژن ها باعث سنتز پروتئین و رشد بافت های دارای گیرنده های آندروژن می شوند. اثرات تستوسترون را می توان به عنوان ویروس کننده و آنابولیک طبقه بندی کرد ، اگرچه تمایز تا حدودی مصنوعی است ، زیرا بسیاری از اثرات را می توان هر دو در نظر گرفت.

توضیحات محصول:

تستوسترونمتعلق به دسته ای از هورمون ها است که به عنوان آندروژن شناخته می شوند. در واقع این هورمون آندروژنیک اولیه است. هورمون بسیار قدرتمندی به خودی خود ، تستوسترون تا حد زیادی مسئول ایجاد بیضه و پروستات و همچنین رشد بافت عضلانی ، تراکم و قدرت استخوان است. فراتر از این عملکردهای اساسی ، تستوسترون در کل برای سلامتی و رفاه عمومی ما ضروری است. سطح پایین تستوسترون نه تنها می تواند بر قدرت عضلات و استخوان تأثیر منفی بگذارد بلکه می تواند بر وضعیت روحی و روانی ما تأثیر منفی بگذارد.

در حالی که عضوی از کلاس آندروژنیک هورمونهای استروئیدی است ، تستوسترون نیز بسیار آنابولیک است. به عنوان آندروژنیک و آنابولیک ، مانند همه هورمون های استروئیدی تستوسترون از کلسترول گرفته می شود و تا حد زیادی از نظر تولید توسط هورمون های لوتئین ساز (LH) و هورمون های تحریک کننده فولیکول (FSH) تنظیم می شود. توسط LH و FSH تنظیم می شود ، برای اینکه این هورمون ها آزاد شوند ، غده هیپوفیز باید برای تحقق این هدف تحریک شود. پس از دستیابی و ترشح LH و FSH ، تحریک بیضه حاصل می شود و باعث تولید تستوسترون می شود. همانطور که به راحتی می بینید ، به همان اندازه که بیضه ها در تولید تستوسترون اهمیت دارند ، غده هیپوفیز از اهمیت یکسانی برخوردار است. بدون عملکرد کافی هیپوفیز تولید طبیعی تستوسترون اتفاق نمی افتد.


دوره های تستوسترون از جمله تستوسترون پروپیونات ، تستوسترون سیپیونات ، TPP .... و بسیاری از محصولات دیگر. از کجا استروئید استستوسترون برای فروش وجود دارد؟ ، زیرا ما عرضه کننده کارخانه تستسترون حرفه ای هستیم.


testosterone base 35مزیت رقابتی شرکت Rongxin Bio-Tech برای شما

付款.png


نکات تناسب اندام


ریسندگی یکی از محبوب ترین ورزش ها در سالن بدن سازی است!

بزرگترین ویژگی دوچرخه در حال چرخش این است که احساس می کنید می توانید انرژی ذخیره شده برای مدت زمان طولانی را آزاد کرده و در نتیجه احساس موفقیت کنید. نه تنها می تواند چربی را کاهش دهد ، بلکه عملکرد قلب و ریه را نیز بهبود می بخشد.

با این حال ، بسیاری از افراد هنگام انجام یک تمرین چرخشی دچار برخی سو تفاهم ها می شوند! مخصوصاً دخترا!

حس دوچرخه سواری دو تصور غلط را تمرین می کند

تصور غلط 1: آیا دوچرخه سواری به پای فیل تبدیل می شود؟

می توانید به سراغ مربیان دوچرخه در حال چرخش بروید که سالها تجربه آموزش دارند. شکل محکم آنها به شما خواهد گفت که شما&# 39 را ندارید ؛ لازم نیست نگران چرخیدن دوچرخه باشید تا از شما&استفاده کند ؛ big Mac" ..

بسیاری از دختران به خصوص نگران ضخیم شدن ایروبیک دوچرخه سواری در پاها نیستند. در واقع ، چنین ترس هایی در واقع غیرضروری هستند. سوارکاری مداوم با فرکانس بالا و قدرت کم برای رسیدن به قلمروی که باعث ضخیم شدن پاهای شما می شود غیرممکن است!

همه ورزش ها شما را عضلانی نمی کنند! بدنساز پس از تمرین سخت چنین عضلاتی را بدست می آورد!


اول ، به نظر شما چرا پایه های دوچرخه ضخیم تر می شوند؟ چون فریب خورده ای!

1. یک توهم ، فقط یک توهم

برخی افراد هنگام دوچرخه سواری احساس می کنند پاهای آنها بسیار خسته است. اگر احساس تنگی می کنند ، فکر می کنند پاها&هستند ؛&بلند و ضخیم. در واقع ، این فقط یک توهم است ، فقط یک توهم است.

بسیاری از دختران فکر می کنند که چرا می خواهند دوچرخه سوار شوند و پاهای ضخیمی دارند. من به شما می گویم که فقط گرفتگی پاها پس از ورزش است که باعث تورم عضلات می شود و بلافاصله روز بعد به حالت اولیه کاهش می یابد. در اصل ، ماهیچه ها تقریباً رشد نمی کنند (یا رشد بسیار کمی دارند ...). توصیه می شود که اطلاعات محیط خود را ثبت کنید. اندازه نوار دروغ نخواهد گفت!

2 ، قدرت اشتباه است ، ورزش هوازی عضله طولانی نیست!

ورزش بی هوازی با شدت زیاد و شدید ممکن است باعث رشد عضلات پاها شود که این نتیجه ضخیم شدن پاها است. ورزش هوازی قند ، چربی و اسیدهای آمینه را در بدن مصرف می کند ، که فقط باعث کاهش چربی اضافی می شود. گوساله های دونده سرعت بسیار محکم هستند. دوندگان ماراتن بسیار نازک هستند. زیرا بیشتر آنها ورزش هوازی هستند.

عضله تا زمانی که شما می خواهید نیست ، می توانید رشد کنید (دختران با هورمون های مردانه کمتری متولد می شوند). 99٪ دختران فکر می کنند که ماهیچه رشد می کنند و در واقع چاق هستند. پسرانی که به باشگاه می روند باید یک سال و نیم سخت کار کنند تا نتیجه را ببینند!

به زمان و سرعت دوچرخه سواری توجه کنید. ورزش هوازی با سرعت آرام

روش جلوگیری از ضخیم شدن پاها باید دوچرخه سواری با شدت کم را تحت ورزش های هوازی (اجتناب از سوارکاری با سرعت دویدن منفجره) اتخاذ کند ، که با شدت کم ، ریتم و مدت طولانی مشخص می شود. هنگام دوچرخه سواری به زمان و سرعت توجه کنید. به طور کلی ، حداقل 30 دقیقه برای تمرین هوازی و بیش از یک ساعت طول می کشد. سرعت نباید خیلی سریع باشد و ضربان قلب باید در محدوده ضربان قلب ورزش های هوازی کنترل شود ، اما نباید خیلی کند باشد ، در غیر این صورت توانایی ورزش ندارد.

ضربان قلب هوازی: (220 سال) × (60--80).

برعکس: بسیاری از افراد پس از یک دوره آموزش دوچرخه سواری لاغرتر شده اند! چون درصد کلی چربی آنها کاهش یافته است! تا حدی طبیعی یک دایره کوچک خواهد بود


تصور غلط 2: آیا عرق بیشتر است ، می توانید وزن بیشتری کاهش دهید؟

در حقیقت ، آنچه باید کاهش یابد چربی است ، نه رطوبت. ترشح زیاد عرق در واقع از بین رفتن آب بدن است و لزوماً به این معنی نیست که چربی بدن به مقدار زیاد مصرف می شود.

تعریق راهی است که بدن دمای بدن را تنظیم می کند! اگرچه تجزیه چربی مقداری رطوبت ایجاد می کند اما زیاد نیست! عامل اصلی تعیین کننده میزان تعریق شما دمای اطراف شماست! در تابستان ، ایستادن ، تعریق ، واژن و تعریق ، اما به این معنی نیست که کالری زیادی مصرف می کنید! کمبود عرق در تناسب اندام زمستانی به این معنی نیست که در محل کار خود نیستید!


اطلاعات تماس

صندوق پستی سازمانی: sales@rongxinbio.com

Skype: sales@rongxinbio.com

واتساپ: +86-18729210590
Hot Tags: تستوسترون CAS58-22-0 ، چین ، کارخانه ، عمده فروشی ، با کیفیت بالا ، خرید ، سوماتروپین ، فروش گرم ، برای فروش

پرس و جو

You Might Also Like