ماسک صورت KN95

عرضه زیاد ماسک KN95 ، ماسک طبی ، ماسک طبی کودک ، ماسک محافظ.
چت کن

جزئیات محصول

ماسک صورت KN95

توضیحات محصول:

GG quot؛ KN95"؛ استاندارد محصولات حفاظت از دستگاه تنفس GB2626-2006 است كه توسط اداره نظارت بر بازرسي كيفيت ، بازرسي و قرنطينه و كميته ملي مديريت استاندارد سازي صادر شده است ، نه نام خاصي از محصول. تا زمانی که مطابق با استاندارد KN95 باشد و از استاندارد GB2626-2006 برای محصولات محافظت تنفسی عبور کند ، می توان آن را" نامید. ماسک نوع KN95" ؛.


در استاندارد GB2626-2006 ، KN95 استانداردی برای محافظت در برابر گرد و غبار است که توسط صنایع مرتبط با گرد و غبار ارزان و آسان است. ماسک های N95 برای حفاظت از دستگاه تنفسی شغلی استفاده می شود ، از جمله برخی از ذرات گرد و غبار (مانند گرد و غبار ، دود و سایر ذرات غیر روغن).


بزرگترین ویژگی ماسک KN95 این است که می تواند از عفونت قطره ناشی از مایع بدن یا پاشیدگی خون&# 39 بیمار جلوگیری کند. اندازه قطرات 1 تا 5 میکرون قطر دارد. سازمان ایمنی و بهداشت شغلی ایالات متحده (OSHA) به م institutionsسسات پزشکی نیاز دارد که کارگران پزشکی در معرض سل باید از ماسکهایی بالاتر از N95 استفاده کنند2.jpg

a888124556994ff281162b87159a70c7

انتخاب ماسک

1. نوع مناسب ماسک را انتخاب کنید


ماسک های محافظ پزشکی باید اولین انتخاب برای کارگران پزشکی باشد و ماسک های گازدار چربی زدایی معمولی باید اولین انتخاب شهروندان عادی باشد که باید در زندگی روزمره خود استفاده کنند. در موارد خاص مانند مراجعه به پزشکان و ویزیت بیماران بهتر است ماسک های پزشکی را برای شهروندان عادی انتخاب کنند.


موادی که برای ماسک استفاده می شود ، نباید از بو و بدن انسان بی ضرر باشد ، خصوصاً در تماس با صورت انسان. آنها نباید تحریک کننده و حساسیت زا باشند.


2. یک تولید کننده معمولی انتخاب کنید


برای پیشگیری از آنفلوانزا ، ما معمولاً ماسک های گاز دار چربی یا ماسک های محافظ پزشکی عادی را انتخاب می کنیم که باید از مراکز مختلف فروشگاه های پزشکی قانونی یا از تولیدکنندگان دارای مجوزهای بهداشتی یا گواهی ثبت دستگاه های پزشکی خریداری شوند.


3. ماسک های واجد شرایط را انتخاب کنید


هنگام انتخاب ماسک ، این به نام تجاری روی بسته بندی بستگی دارد ، آیا اطلاعاتی در مورد تولید کننده یا تأمین کننده وجود دارد ، آیا گواهی ماسک یا دستورالعمل استفاده وجود دارد. ماسک های یکبار مصرف باید یک بار نشان داده شود و ماسک های پزشکی قابل استفاده مجدد باید با روشی برای عقیم سازی مشخص شوند. به طور کلی ، ماسک های گاز معمولی باید عادی یا ضد عفونی شده باشند.


4- هنگام انتخاب ماسک ، فراموش نکنید که ظاهر را بررسی کنید


این مشکلی است که ما می خواهیم هنگام انتخاب ماسک از آن چشم پوشی کنیم. اول از همه ، ما باید بررسی کنیم که بسته بندی ماسک کامل است و آیا آسیب دیده است. روی سطح ماسک نباید هیچ سوراخ و لکه ای وجود داشته باشد. ماسک های محافظ پزشکی نباید دارای دریچه بازدم باشند. برای ماسک های قوس دار محکم ، قطر جانبی کمتر از 14 سانتی متر و قطر طولی کمتر از 14 سانتی متر نیست. طول ماسک مستطیلی محافظ طبی کمتر از 17 سانتی متر و عرض آن کمتر از 17 سانتی متر نیست. طول ماسک گاز چرب کننده معمولی کمتر از 17 سانتی متر نیست ، عرض کمتر از 13 سانتی متر نیست ، تعداد نباید از 12 لایه کمتر باشد. علاوه بر این ، باید به همه یادآوری کنیم که اگر ماسک طبی انتخاب می کنید ، به یاد داشته باشید که یک گیره بینی داشته باشید. گیره بینی از مواد پلاستیکی قابل خمش ساخته شده است و طول آن از 8.5 سانتی متر کمتر نیست.


کارخانه

222
گواهی:

تصویر محصول:
رزرو پذیرفته شد: ماسک های یکبار مصرف پزشکی ، ماسک های یکبار مصرف پزشکی&# 39 ، ماسک های KN95.

بیش از 60 خط تولید ، کارگاه بدون گرد و غبار 15000 مربع 100000 سطح. بسته بندی مستقل ، ذوب کامل مواد ، استانداردهای مدیریت کارخانه مواد غذایی. ایتالیا CE ، FDA ، ISO کامل است

برای بوتیک ها ، به دنبال"؛ Snow of the Peak"؛

برای همه آرزوی صلح و صلح جهانی دارم!


اگر شما نیاز به خرید ماسک دارید ، لطفا با ما تماس بگیرید.


اطلاعات تماس

صندوق پستی سازمانی: sales@rongxinbio.com

اسکایپ: sales@rongxinbio.com

Whatsapp: +86-18729210590Hot Tags: ماسک صورت KN95 ، چین ، کارخانه ، عمده فروشی ، با کیفیت بالا ، خرید ، سوماتروپین ، فروش گرم ، برای فروش

پرس و جو

You Might Also Like