Boldenone Undecylenate 200 میلی گرم

Boldenone Undecylenate 200 میلی گرم

BOLD-200 (Boldenone Undecylenate 200mg / ml)
ترکیب هر میلی لیتر حاوی: Boldenone Undecylenate 200 میلی گرم
ارائه: 200 میلی گرم در میلی لیتر ، 10 میلی لیتر ویال چند دوز
ساخته شده توسط: CentrinoLab
چت کن

جزئیات محصول

200 میلی گرم در میلی لیتر Boldenone Undecylenate

ترکیب هر میلی لیتر حاوی: Boldenone Undecylenate 200 میلی گرم

ارائه: 200 میلی گرم در میلی لیتر ، 10 میلی لیتر ویال چند دوز

ذخیره سازی: دور از دسترس کودکان قرار نگیرد. محافظت از نور ذخیره در دمای اتاق؛ سرد نشود و یخ نبندد

ساخته شده توسط: CentrinoLab

BU

توضیحات محصول:

استروئید بولدنون تزریقی دامسیلین آندسیلنات. به طور خاص این یک مشتق از تستوسترون است که دارای خواص آنابولیک و متوسط ​​آندروژنی قوی است. یک اثر برجسته بر وزن بدن لاغر ، اشتها و حالت کلی عضله. این همچنین توانایی قابل توجهی را برای افزایش تولید گلبول های قرمز خون نشان می دهد (یک اثر مشخصه برای همه استروئیدهای آنابولیک / آندروژنیک) ، بدون شک یک عامل موثر در افزایش سطح انرژی و اشتها است. همچنین توسط بسیاری از افراد یک Deca قوی تر ، آندروژنیک تر تلقی می شود.


عوارض جانبی همراه با تعادل به طور کلی خفیف است. بنابراین تمایل به ایجاد میزان قابل توجهی احتباس آب با این دارو کمی بیشتر از Deca است ، اما بسیار کمتر از آن است که با ماده قوی تری مانند تستوسترون انتظار می رود. در حالی که فرد هنگام استفاده از این ماده ممکن است با احتباس آب روبرو شود ، اما در صورت مصرف در دوز متوسط ​​، این یک مشکل معمول نیست. ژنیکوماستی نیز ممکن است به یک نگرانی تبدیل شود ، اما معمولاً فقط در بین افراد حساس یا (دوباره) کسانی که مقدار زیادی دوز دارند ، انجام می شود. البته افزودن تاموکسیفن باید چرخه را قابل تحمل کند. یک ضد عطر مانند Arimidex گزینه های قوی تری است ، اما احتمالاً با داروی خفیف به این ترتیب مشخص نشده است.


همچنین می تواند عوارض جانبی متمایز آندروژنی ایجاد کند. بروز پوست چرب ، آکنه ، افزایش پرخاشگری و ریزش مو نیز به همین ترتیب با این ترکیب امکان پذیر است ، اگرچه به طور معمول به استفاده از دوزهای بالاتر مربوط خواهد شد. در واقع زنان این دارو را راحت تر می دانند ، علائم ویرلی شدن معمولاً در دوزهای کم مشاهده نمی شوند. بولدنون از طریق آنزیم 5aplha ردوکتاز (که از تستوسترون DHT تولید می کند) به یک آندروژن قوی (دی هیدروبلدنون) کاهش می یابد ، اما میل آن برای این فعل و انفعالات در بدن انسان کم است و وجود ندارد. بنابراین ما نمی توانیم از مهارکننده ردوکتاز Proscar در نظر بگیریم که با استفاده از Equipoise بسیار مورد استفاده قرار می گیرد ، زیرا این امر می تواند مسیری را که بهترین راه بی اهمیت متابولیسم برای استروئید است مسدود کند. و اگرچه این دارو نسبتاً خفیف است ، اما هنوز هم ممکن است بر میزان تستوسترون درون زا اثر افسردگی بگذارد. ترکیبی از HCG و کلومید / تاموکسیفن نیز ممکن است در پایان هر چرخه مورد نیاز باشد تا از طولانی مدت دویدن جلوگیری شود.


بسته به نتیجه مورد نظر می توانیم تعدادی ترکیب دارویی با آن ایجاد کنیم. برای جرم ، ممکن است بخواهید آن را با D-Bolic یا ماده تزریقی روی هم قرار دهید. در نتیجه باید یک افزایش باورنکردنی در اندازه و قدرت عضلانی ، بدون شدت عوارض جانبی یکسان در صورت استفاده تنها از آندروژن (در دوز بالاتر) باشد. در طی مرحله برش ، می توان سختی و تراکم عضلانی را در هنگام ترکیب bolden 200 با استروئید غیر معطر به عنوان Winstro 50 (stanozolol) بهبود بخشید. با این حال ، برای بعضی ها ، حتی تجمع کم استروژن در ارتباط با این ترکیب کافی است تا استفاده از آن را فقط به چرخه های حجیم کاهش دهد.

tren 75_副本_副本


Hot Tags: 200 میلی گرم بولدنون Undecylenate ، چین ، کارخانه ، عمده فروشی ، با کیفیت بالا ، خرید ، سوماتروپین ، فروش گرم ، برای فروش

پرس و جو

You Might Also Like