T3 لیوتیرونین سدیم 25mcg قرص

T3 لیوتیرونین سدیم 25mcg قرص

T3 لیوتیرونین سدیم 25mcg قرص
ترکیب هر قرص contai ns: T3 لیوتیرونین سدیم 25mcg
ارائه: قرص سبز کمرنگ 25mcg, 100 بطری قرص
ذخیره سازی: دور نگه داشتن از دسترس کودکان; محافظت از نور; فروشگاه در یک مکان خشک سرد;
چت کن

جزئیات محصول

T3 لیوتیرونین سدیم 25mcg قرص


ترکیب هر قرص contains: T3 liothyronine sodium 25mcg

ارائه: قرص سبز کمرنگ 25mcg, 100 بطری قرص

ذخیره سازی: دور نگه داشتن از دسترس کودکان; محافظت از نور; فروشگاه در یک مکان خشک سرد; در یخچال قرار نمی دهند

t3


توضیحات محصول:


تریودوتیرونین که با نام T3 نیز شناخته می شود، یک هورمون تیروئید است اما استروئید آنابولیک نیست. تقریباً هر فرایند فیزیولوژیکی در بدن از جمله رشد و تکامل، سوخت و ساز بدن، دمای بدن، و ضربان قلب را تحت تأثیر قرار می دهد. از نظر پزشکی برای درمان موارد نارسایی تیروئید، چاقی، برخی اختلالات متابولیکی و خستگی استفاده می شود. بدنسازان به خصوص به این دارو برای توانایی خود را به سوزاندن چربی اضافی بدن جذب. اغلب در طول آماده سازی مسابقه استفاده, می توان تا حد زیادی کاهش مقدار چربی ذخیره شده بدون اینکه مجبور به کالری به شدت محدود.

 

تولید T3 و تیروئید پروهورمون آن (T4) توسط هورمون تحریک کننده تیروئید (TSH) فعال می شود که از غده هیپوفیز آزاد می شود. T3 در بدن مسئول تنظیم جذب مواد مغذی مختلف به سلول ها و به میتوکندری آن سلول ها به منظور تبدیل شدن به طور موثر برای تولید و مصرف انرژی استفاده می شود.دوزهای:

 

2 راه برای dosing T3 وجود دارد.

در راه اول، هدف این است که برای رسیدن به لبه مداوم در از دست دادن چربی و یا برای کمک به حفظ ترکیب بدن نزدیک شخصی ایده آل است. در این رویکرد، مقدار T3 بسیار کم است، ترجیحاً ۱۲٫۵ mcg/day اما در برخی موارد به اندازه ۲۵ mcg/day. در انتهای پایین تر از این محدوده، به طور معمول تست تیروئید هیچ سرکوب قابل تشخیص حتی با استفاده طولانی مدت نشان می دهد. در انتهای بالاتر، سرکوب متوسط گاهی دیده می شود، اما نتایج برتر از زمانی است که T3 گرفته نمی شود، و سرکوب به سرعت پس از قطع استفاده از T3 معکوس می شود.

 

در راه دیگر، هدف این است که برای رسیدن به افزایش کاملا قابل توجهی در نرخ از دست دادن چربی، با هزینه شناخته شده از القای سرکوب تیروئید است. ترجیحاً مقدار آن حدود ۵۰ mcg/day است، اما در برخی موارد می تواند به اندازه ۷۵ mcg/day باشد. چنین استفاده ای ترجیحا در حال انجام نیست، اما تنها برای یک دوره محدود از زمان مانند 8-12 هفته، هر چند هیچ نیاز دقیق وجود داردent for timeframe.


t3 25mcg


محصولات مرتبط

tabs


QQ图片20170315140316.jpg

اطلاعات تماس:

صندوق پستی سازمانی:sell@rongxinbio.com

اسکایپ:sell@rongxinbio.com

Whatsapp:+86-18789401944

 Hot Tags: t3 لیوتیرونین سدیم 25mcg قرص، چین، کارخانه، عمده فروشی، با کیفیت بالا، خرید، somatropin، فروش داغ، برای فروش

پرس و جو

You Might Also Like