T3 لیتیورونین سدیم 25mcg قرص

T3 لیتیورونین سدیم 25mcg قرص

تری سدیم تیتروین سدیم 25mcg قرص
ترکیب هر قرص conte ns: T3 سدیم متیل سدیم 25mcg
ارائه: قرص های رنگی قرمز 25 میکروگرم، 100 قرص قرص
ذخیره سازی: در دسترس کودکان قرار نگیرید؛ از نور محافظت کنید در جای خشک و خنک نگه دارید؛
چت کن

جزئیات محصول

تری سدیم تیتروین سدیم 25mcg قرص


ترکیب هر قرص conte ns: T3 سدیم متیل سدیم 25mcg

ارائه: قرص های رنگی قرمز 25 میکروگرم، 100 قرص قرص

ذخیره سازی: در دسترس کودکان قرار نگیرید؛ از نور محافظت کنید در جای خشک و خنک نگه دارید؛ یخچال ندارید

t3


توضیحات محصول:


Triiodothyronine، همچنین به عنوان T3 شناخته شده است، یک هورمون تیروئید است، اما نه استروئید آنابولیک. این تقریبا تمام فرایندهای فیزیولوژیکی بدن شامل رشد و توسعه، سوخت و ساز بدن، درجه حرارت بدن و ضربان قلب را تحت تاثیر قرار می دهد. برای درمان موارد نارسایی تیروئید، چاقی، اختلالات متابولیک خاص و خستگی، از نظر پزشکی مورد استفاده قرار می گیرد. متخصصان بدن به ویژه برای این دارو جذب می شوند برای توانایی خود را برای سوختن بیش از حد چربی بدن. اغلب در طی آماده سازی مسابقات استفاده می شود، می تواند مقدار زیادی از چربی های ذخیره شده را بدون نیاز به شدت کالری محدود کند.

 

تولید T3 و پروژمون تیروکسین (T4) آن توسط هورمون تستوسترون تحریک کننده (TSH) فعال است که از غده هیپوفیز آزاد می شود. T3 در بدن مسئول تنظیم میزان جذب مواد مغذی مختلف به سلول ها و به میتوکندری آن ها است سلول ها به طور موثر برای تولید و مصرف انرژی مورد استفاده قرار می گیرد.دوزهای:

 

دو روش برای تزریق T3 وجود دارد.

در اولین راه، هدف این است که به دست آوردن یک لبه مداوم در از دست دادن چربی و یا برای کمک به حفظ یک ترکیب بدن نزدیک به شخصیت ایده آل. در این روش، دوز T3 بسیار پایین است، ترجیحا 12.5 میکروگرم در روز، اما در بعضی موارد، تا 25 میکروگرم در روز است. در انتهای پایین این محدوده، معمولا آزمایش تيروئيد حتي با استفاده طولانی مدت هيچگونه سرکوب قابل تشخيص را نشان نمی دهد. در پایان بالاتر، سرکوب متوسط می تواند گاهی دیده شود، اما نتایج بهتری نسبت به زمانی که T3 نمی گیرد، سرکوب می کند و پس از قطع مصرف T3 به سرعت تغییر می کند.

 

به هر حال، هدف این است که به میزان قابل توجهی افزایش میزان از دست دادن چربی در هزینه های شناخته شده سرکوب تیروئید کمک کند. بیشترین ترجیحا دوز حدود 50 میکروگرم در روز است، اما در بعضی موارد می تواند تا 75 میکروگرم در روز باشد. چنین استفاده ای ترجیحا در حال انجام نیست، اما فقط برای یک دوره محدود از زمان مانند 8-12 هفته، هر چند نیاز به دقت برای مدت زمان وجود دارد.


t3 25 میکروگرم


محصولات مرتبط

زبانه ها


QQ 图片 20170315140316.jpg

اطلاعات تماس:

صندوق پست سازمانی : sell@rongxinbio.com

اسکایپ: sales@rongxinbio.com

Whatsapp: + 86-18789401944

 پرس و جو