99٪ فلوكسيمسترون (هالوتستین) CAS76-43-7 قوی ترین استروئیدهای آنابولیک خوراکی هورمون پودرهای هالو مواد اولیه دارویی هورمون استروئید آنابولیک

نام محصولات: هالوتستین
شماره CAS: 76-43-7
شماره Einecs: 200-961-8
MF: C20H29FO3
مگاوات: 336.44
شخصیت: پودر کریستالی سفید.
حداقل مقدار سفارش: 10 گرم.
چت کن

جزئیات محصول

99٪ فلوكسيمسترون (هالوتستین) CAS76-43-7 قوی ترین استروئیدهای آنابولیک خوراکی هورمون پودرهای هالو مواد اولیه دارویی هورمون استروئید آنابولیک

مشخصات محصول

اطلاعات اصلی محصول

نام محصولات: هالوتستین

نام مستعار: فلوکسیمسترون

شماره CAS: 76-43-7

شماره Einecs:200-961-8

MF: C20H29FO3

مگاوات: 336.44

شخصیت: پودر کریستالی سفید.

حداقل مقدار سفارش:10 گرم

فعالیت آنابولیک:1900 from از تستوسترون.

فعالیت آندروژنی:850٪ از تستوسترون.

Fluoxymesterone - صدور گواهینامه: GMP ، ISO 9001 ، USP ، BP

مقطع تحصیلی :درجه دارویی

بسته بندی:در کیسه فویل یا درام.

ساخت:RongXin

طریقه استفاده:مواد دارویی ، هورمون استروئید ، آنابولین. به عنوان یک هورمون مردانه و هورمون های آنابولیک.

Fluoxymesterone.jpg

توضیحات محصول

فلوکسیمسترون هانوعی تستوسترون ساخته دست بشر است ، هورمونی جنسی که به طور طبیعی در بدن ایجاد می شود و در بیضه های مرد&# 39 تولید می شود. مقادیر کمی تستوسترون نیز در تخمدان ها و سیستم فوق کلیوی&# 39 زن تولید می شود. فلوکسی سمسترون در مردان و پسران برای درمان بیماری های ناشی از کمبود این هورمون مانند تأخیر در بلوغ یا سایر عدم تعادل های هورمونی استفاده می شود.

مانند بسیاری از استروئیدهای آلکیلاته C-17 ، فلوکسیمسترون اتصال ضعیفی با گیرنده آندروژن دارد.
فلوکسیمسترون با اتصال به گیرنده های آندروژن کار می کند. این امر باعث تعامل آن با قسمتهای سلول در ساخت پروتئینها می شود. ممکن است باعث افزایش سنتز برخی پروتئین ها یا کاهش سنتز برخی دیگر شود. این پروتئین ها تأثیرات مختلفی دارند ، از جمله جلوگیری از رشد برخی از سلول های سرطانی پستان ، تحریک سلول هایی که باعث ویژگی های جنسی مردان می شوند و تحریک تولید گلبول های قرمز.
از آنجا که اثرات اخته در زنان قبل از یائسگی بسیار بهتر از درمان آندروژنیک است ، هورمونهای مردانه عمدتا برای زنان در سن یائسگی استفاده شده است. هالوتستین فقط گاهی استفاده می شود زیرا سایر داروهای هورمون درمانی مانند تاموکسیفن و مهار کننده های آروماتاز ​​به طور کلی بیشتر هستند تاثیر گذار.


فلوکسیمسترون ---- کاربرد

فلوکسی مشتقی هالوژنه از 17-alpha-me-thyltestos-terone است. برخلاف آنچه که انتظار می رود ، این دارو اتصال ضعیفی با گیرنده آندروژن (AR) دارد. احتمالاً تأثیرات آن عمدتاً غیر AR- واسطه است. با این حال این یک داروی نسبتاً سمی است و من فکر می کنم این یک انتخاب ضعیف است ، به جز احتمالاً پیش از مسابقه برای کسانی که مایل به سمیت آن هستند ، یا برای ورزشکاران استقامتی در مسابقات غیر آزمایشی.


اطلاعات تماس

صندوق پستی سازمانی: sales@rongxinbio.com

Skype: sales@rongxinbio.com

واتساپ: +86-18729210590اگر&# 39 هستید ؛ از 99٪ فلوكسیمسترون (هالوتستین) cas76-43-7 قوی ترین هورمون استروئیدهای آنابولیك خوراكی با کیفیت بالا ، محصولات سوماتروپین با کیفیت بالا برای فروش باید بهترین انتخاب شما باشد. لطفا در خرید یا فروش عمده محصولات گرم از ما آزاد باشید.

Hot Tags: 99٪ فلوکسیمسترون (هالوتستین) CAS76-43-7 قوی ترین استروئیدهای آنابولیک خوراکی هورمون پودر هورمون های استروئیدی آنابولیک مواد اولیه دارویی ، چین ، کارخانه ، عمده فروشی ، با کیفیت بالا ، خرید ، سوماتروپین ، فروش گرم ، برای فروش

پرس و جو

You Might Also Like